Çiçek desenli takım lif kare modeli yapımı

Çiçek desenli takım lif kare modeli yapımı takım serisinin üçüncü parçasıdır. Bir önceki paylaşımlarımız da kese, uzun modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunmuştuk kare modeli ile takım olarak tercih edebilirsiniz. Yapımı kolay modelimizi istediğiniz renk seçeneği ile uygulayabilirsiniz.

Takım lif modeli tercih eden lif sevenler için çiçek desenli lif modelini sizlerle buluşturuyoruz. Farklı takım lif modellerimiz sayfamızda mevcuttur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak lif örneklerimize ulaşabilirsiniz.

Çiçek desenli lif örneğini farklı renklerde tek olarak yapabilirsiniz. Hediyelik veya sipariş alıyorsanız değerlendirebilirsiniz. Yeni öğrenen arkadaşlarımız içinde video anlatımlı kolay lif örneklerimiz sayfamızda bulunmaktadır. Ayrıca lif modelleri video anlatımlı olması oldukça fayda sağlamaktadır. İzleyerek istediğiniz lif örneğini yapabilmek adına yardımcıdır. Yeni lif çalışmalarında tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Çiçek desenli takım lif kare modeli yapımı

Kare Modelimiz için 7 numara tığla 25 fıstık genişliğinde yıldız tekniğiyle 2 sıra örüyoruz. 3. Sırada çiçek desenimizi koymaya başlıyoruz. İpler içten yürütülerek enine boyuna 5 sıra çiçek olana kadar örüyoruz. Son 2 sırayı yine sade beyaz örüyoruz. Kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Çiçek desenli takım lif uzun modeli yapımı için linke tıklamanız yeterlidir.

Çiçek desenli takım lif kese modeli yapımı  içinde linke tıklayınız.

Çiçek desenli takım lif kare modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Tam Çeyizlik takım lif kare modeli yapımı

Örgü günlüğüm Örgü modelleri Lif modelleri Yuvarlak lif Trend lif 2020 yeni lif Kolay lif modelleri Anlatımlı lifler Çiçekli lif Takım lif Kare lifler Sabun bezi örnekleri

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ