Kır çiçekleri yuvarlak lif yapımı

Kır çiçekleri yuvarlak lif yapımı taban üzerine çiçek detaylı güzel lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Lif modelleri tığ işinin en güzel örnekleri arasında yer almaya devam etmektedir. Yapılışı kolay olan ve video anlatımlı olması hanımlarımızı tercihini arttırmaktadır. Özellikle yeni öğrenmek isteyenler için video anlatımlar oldukça fayda sağlamaktadır.

Lif modelleri çeyizlik lif örnekleri takım ve damat lif modelleri sıkça yapılanlar arasında yer almaktadır. Çeyizler için son zamanlarda en çok tercih edilen el işleri lif yapılışları olmaktadır. Birçok arkadaşımız sipariş alarak lif modellerini örmektedirler. En çok sipariş alan el işleri arasında yine lif modelleri gelmektedir. En son lif örnekleri ve tasarım lif modelleri için sitemize bakabilirsiniz.

Kır çiçekleri yuvarlak lif yapımı

3 Renk lif ipi

Elinize yatkın tığ kullanımı

Yapılışı: Taban üzerine işleme detaylı lif modelidir. Orta kısımdan taban yapmaya başlıyoruz. Altı dilimden oluşacak, ilk olarak zincir çekip halka oluşturalım halkanın içine altı fıstık yapıyoruz aralarda zincir çekerek, devamında ara zincir içlerine üçlü fıstık yaparak dilimleri oluşturuyoruz. Arttırarak dilimleri büyütüyoruz. Yedi sıra örüp sonra üst kısmın yuvarlağını veriyoruz. Kenar detayı, çiçek ve süslemelerini yaparak modeli bitiriyoruz. Detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Pembeli örgüler youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kır çiçekleri yuvarlak lif yapımı VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ