Kiraz lif modeli yapımı

Kiraz lif modeli yapımı

Merhabalar arkadaşlar instagram sayfamızda 3 boyutlu kiraz lif modeli yapımı nı sizlerden istek olarak defalarca gelmişti. Bizde konu ile ilgili olarak model üzerinde araştırma yaptık ve bir çok örgücü hanımın bu modeli anlattığını gördük. Yeniden anlatmak yerine daha önceden anlatılmayan lif modellerini anlatmayı tercih ediyoruz, bu modelin güzel bir şekilde anlatan diğer arkadaşlarımızın videolarını sizler ile paylaştık.   Sibel Öztürk youtube kanallarına  bu güzel anlatımı için çok ama çok teşekkür ederiz.

3 Boyutlu Kiraz Lif modelin tasarımı Sevilay Uysal hanıma aittir. Kendisine @sevilayin_renkli_dunyasi instagram sayfasından ulaşabilir teşekkür edebilir veya sipariş verebilirsiniz. Ayrıca Kiraz lif modelinin tasarımını yaptığı için kendisine çok ama çok teşekkür ederiz. Kiraz lif modeli o kadar güzel tasarlanmış ki en ince ayrıntısı bile düşünülmüş, 3d kiraz lif yapımı nın dalı dahi yapılmış. Emeğinize sağlık sevilay hanım nice güzel lif modelleri tasarlamanız ümidiyle.

kiraz lif modeli yapımı na dair tüm detaylar aşağıda paylaştığımız videolarda bulabilirsiniz. Kiraz lif modelini yapacak olan tüm arkadaşlara kolay gelsin. Ayrıca Kiraz lif modeli örecek olan arkadaşların sevilay hanımı da etiket yapmaları rica olur.

Kiraz lif modeli yapımı VİDEOLU ANLATIM

Kiraz lif modeli yapımı

Kiraz lif modeli yapımı

Kiraz lif modeli yapımı

Kiraz lif modeli yapımı

Kiraz lif modeli yapımı

Kiraz lif modeli yapımı

Bu videoda üç boyutlu kiraz lif yapımını paylaştık .Biraz uzun bir video oldu ama ayrıntılarına kadar anlattım kolayca yapabilirsiniz şimdiden herkese kolay gelsin.Sorunu olanlar instagram adresimden bana ulaşabilir.Videoların devamının gelmesi için beğenmeyi unutmayınız.Yorumlarınız da benim için önemlidir güzel yorumlarınızı bekliyorum.Ayrıca abone olarak da destek olabilirsiniz herkese sevgiler..❤❤

Kiraz lif modeli yapımı na dair her türlü sorularınızı yorum olarak bize sorabilirsiniz. Yada yapmış olduğunuz kiraz lif modelllerini @canimannecom etiketi ile bizler ile paylaşabilirsiniz. Kiraz lif modeli yapımı nı izleyen herkese teşekkür ederiz.

Bir önceki yazımız da 3 boyutlu üzümlü lif modelinin yapılışını paylaşmıştık. Üzümlü lif modeli yapımı

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 2 YORUM
  1. merve dedi ki:

    Abla tesekkür ederim kiraz lif modelini tasarlayan kişiyede ayrıca tesekkür ederim

  2. medine dedi ki:

    Cok guzel?????

BİR YORUM YAZ