2016 Kırlent Modelleri

Ev dekorasyonunda geçmiş zamanların gözde aksesuarları danteller ve dantel örgüsüyle yapılmış örtüler, oda takımları, perde ve havlu kenarları, kırlentler günümüzde yine eski yerini kazanmaya başladı. Bu yüzden dekorasyon mağazalarının vitrinleri, dantel kullanılan son model ev tekstil ürünleri ile dolup taşmaya başladı. Hal böyle olunca da hanımlara naftalin kokulu sandıkları açıp ellerinde ne var bir gözden geçirmek veya yeni modaya uygun tığ işi danteller örüp evlerinde sergilemek kalıyor.

Günün yorgunluğunu atmak ve misafirleri en güzel şekilde ağırlamak için koltuk takımları ve kanepelerin evlerin vazgeçilmez mobilyalarından olduğunu hepimiz biliriz. Koltuklarınızı ve kanepelerinizi siz de dantel kırlent örnekleri ile süslemeye karar verdiyseniz kolları sıvama vakti gelmiş demektir. Tığ işi dantel kırlent kılıflarını mağazalardan yüksek meblağlar ödeyerek satın almayı tercih etmiyorsanız tığ işi bilgilerinizi ve becerilerinizi hatırlamaya ne dersiniz? Korkmayın canım çeşit çeşit renk ve modellerde dantel kırlentler örmek o kadar da zor değil.

Ev eşyalarınızın ve koltuk takımlarınızın renk ve modeline göre tığ işi kırlent modelleri, size en uygun olanlarını seçmeniz için oldukça geniş bir yelpazeye sahip olduğunu kanıtlamaya hazır durumda. Dantel kırlentlerinizi sterseniz koltuklarınızla aynı renk, isterseniz de kontrast bir renk ile örebilir ya da birkaç farklı renk ve modeli bir arada kullanacağınız örnekler seçebilirsiniz hanımlar. Şimdiki zamanda her şeyin sadeleştiğinden yola çıkarak dantel örme kolay kırlent modelleri işinizi epeyce hafifletecektir diye düşünüyoruz. Zor ve zaman alan modeller ya da motifler seçmek yerine sizlere basit ama gösterişli modellere ağırlık vermenizi öneririz. Dantelin görünüşü ve sunumu kendiliğinden şık bir hava yarattığından zahmetli işlere hiç bulaşmayın diyor ve kalan zamanınızı başka dantel tığ işlerine ayırabileceğinizi hatırlatmak istiyoruz sevgili hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ