Canım Anne

Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri

Boncuklu Havlu Kenarı Modelleri

Söz konusu havlular olunca bazı hanımlarımız için akan sular durur. Neden diye soracak olursanız danteli bir yaşam tarzı olarak benimsemiş hanımların en severek yaptığı işlerden biridir havlu kenarları. Dantel havlu kenarlarında kullanılan bir sürü değişik teknik olduğunu hepiniz bilirsiniz. Bugün sizlerle paylaşacağımız başlık tığ işi boncuklu havlu kenarı modelleri olacak. Bildiğiniz gibi banyo ve mutfakların vazgeçilmez aksesuarı ve en çok kullanılan eşyalarından biridir havlular.

El emeği göz nuru dökerek günlerce emek veren hanımların ördükleri boncuklu havlu kenarı örnekleri son zamanlarda epey bir revaçta görünüyor. Evlerinin ışıl ışıl olmasını seven marifetli kadınlarımız, boncukların parlak dokunuşunu havlu kenarlarına da taşımayı adeta bir görev olarak belirlemişlerdir. Her işin mutlaka bir zorluğu olduğunun bilincinde olmakla beraber kolay havlu kenarı yapımı ile ilgili bilgilere bizimle ulaşabilirsiniz. Hayatımızdaki neredeyse en önemli tekstil ürünleri olan havlularınızı sizler de boncuklu dantel örgüleriyle süsleyebilir, evinizin şıklığını ayrı bir ışıltıyla tamamlayabilirsiniz. Dediğimiz gibi bazı hanımlar için süslemeler hayati değer taşımakta ve evlerinin dekorasyonuna, süslemesine çok önem verir, büyük bir ihtimam gösterir. On parmağında on marifet olan bu süsleme sever hanımlarımız için boncuklu havlu kenarı modellerine ulaşmak sayemizde çocuk oyuncağı haline gelmiştir. Renk renk iplerle örecekleri, boncuklar yardımıyla ışıltılara kavuşturacakları havlu kenarı dantelleri motif ve örnekleri şimdi onlara bir tık kadar yakın. Evlerini süslemede dantelin yerini başka hiçbir şeyle değiştirmeyen ve danteli hayatlarından asla çıkarmayan hanımlar şimdi söz sizde. Haydi, gösterin marifetli parmaklarınızın neler yapabileceğini.

Kış kapıda, bebek hırkaları ile ilgili bin bir çeşit modele bu linkten ulaşabileceğinizi unutmayın. Sitemizde beğendiğiniz konuları aktif sosyal medya hesaplarından paylaşabilir dostlarınızın da ilgisini çekebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ