Kız ve Erkek Bebekler İçin En Güzel Bere Örnekleri

Kış aylarının gelmesi ve havaların soğuması ile birlikte kız- erkek çocukları için kullanılacak en güzel bere örneklerini derledik.

Kız ve erkek bebeklere özellikle kış aylarında örme kıyafetler sıkça giydirilir. Dışarıda ve soğukta başını soğuktan korumak için genellikle bere kullanılır. Hazır bereler almak yerine bebeklerinize kendiniz kolayca bereler örebilirsiniz. Bereler örerken cinsiyete göre seçim yapmanız gerekir. Bere modelleri erkekler ve kızlar için ayrı ayrı yapılmaktadır. Erkekler çin daha çok hayvanlı ve mavi tonlarında örgü bereler yapılırken kızlar içim hayvan, çiçek, boncuk, püskül, tüy ve kurdele gibi birçok çeşit ve birçok renkte bere örnekleri bulunmaktadır.

Erkek Bebekler İçin Bere Örnekleri

Erkek bebekler için en güzel bere örneklerini bu yazımızda bulabilirsiniz. Erkek bere örneklerinde en fazla hayvan figürlü olanlar beğenilmektedir. Hayvanlar çocuklar ilgi çekici geldiği için anneler bere örerken ilgilerini çekecek figürler kullanmaktadırlar. Çünkü çoğu bebek bere takmaktan nefret eder. Onlara bere takmayı eğlenceli hale getirmek için sevecekleri şekillerde örmek gereklidir. aşağıda yer alan en güzel erkek bere örneklerini örüp çocuklarınız için kullanabilirsiniz.

Kız Bebekler İçin Bere Örnekleri

Kız bebekler için bere örnekleri erkek bebeklere göre daha fazla çeşitte bulunmaktadır. Genellikle kırmızı, pembe, sarı, yeşil ve beyaz tonlarında örülen kız bebek berelerinde birden fazla model bulunmaktadır. Bere kenarlarına inci, boncuk, dantel, kurdale ekleyip daha süslü bir hale getirebilirsiniz. Aşağıda yer alan kız bebek örgü bere çeşitleri arasından beğendiklerinizi seçip kolayca örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ