Kolay kalem patik yapımı

Kolay kalem patik yapımı örgü şiş modeli arayan arkadaşlarımız için şık ve yapılışı oldukça kolay olan patik modelimiz siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Şiş modeli patik tercih eden hanımlarımız için gün içinde kullanımı rahat olan kalem patik modelini tercih edebilirsiniz. Çeyiz içinde oldukça güzel bir model olduğunu düşünüyoruz. Farklı patik örnekleri için sayfamızı ziyaret edebilir veya yazımızın içindeki linklere tıklayarak ulaşmanız mümkündür. Yeni güzel örgü modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Kolay kalem patik yapımı

2 renk patik ipi

3,5 Numara şiş kullanımı

İstediğiniz ipi seçebilirsiniz. İpin kalın ve ince oluşuna göre şiş numarası değişim göstermektedir.

Şişe 5 ilmek atıp başlıyoruz. Örgünün sadece ön yüzünde sağ ve soldan arttırmalar yapıp 27 ilmeğe ulaşıyoruz. Krem rengine geçiyoruz 2 diş haraşo örüyoruz tekrar pembeye geçip 2 diş haraşo yapıyoruz sonra tekrar krem rengine geçip 2 diş haraşo örüyoruz . Pembe renge geçip modeli kurmaya başlıyoruz. Detaylı anlatım videomuzu izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik yapımı, örgü patik yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Motifli patik modeli yapılışı için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kolay kalem patik yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Şerife gülün hobileri kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ