Motifli patik modeli yapılışı

Motifli patik modeli yapılışı tığ işi patik örnekleri arayan arkadaşlarımız için harika modeli ister günlük kullanım için veya çeyizler içinde tercih edebilirsiniz.

Bir çok patik modelini video anlatımlı olarak sayfamızda bulabilirsiniz. Beş şiş modelinden iki şiş, tunus işi gibi örgü modellerimiz mevcuttur. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Motifli patik modeli yapılışı

5 Renk patik ipi tercih edilmiştir.

2 Numara tığ kullanımı

37/38 Numaralı ayaklar için uygundur.

Yapılışı motiften başlıyoruz daha sonra burun kısmı yanlar en son topuğu taparak tamamlıyoruz Başlangıç ta 6 zincir çekip 12 tane ikili trabzan dolduruyoruz. 2. Sıra da trabzan sayısı 24 3. Sırada trabzan sayısı 36 4. Sıra da trabzan sayısı 48

2 sıra artma eksiltme yapmadan 48 trabzanları örüyoruz daha önce ördüğümüz motifle birleştiriyoruz daha fazlası için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Patik yapılışı, patik modelleri ve yapımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Motifli patik modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım_ kanalına bu güzel patik yapılışı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ