En kolay bebek yeleği yapımı

En kolay bebek yeleği yapımı yeni öğrenen arkadaşlar için yapılışı kolay ve detaylı video anlatımı ile siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz.

Bebek yelek modelleri arayan takipçilerimiz için sayfamızda en güzel yelek modelleri bulunmaktadır. İstediğiniz bir çok örgü ve tığ işi yelek örneklerine ulaşabilirsiniz. Yazımızın içindeki linklere tıklamayı unutmayınız.

Yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımıza video anlatımlar oldukça faydalı olacaktır. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

En kolay bebek yeleği yapımı

1 yumaktan daha az bebe yünü yelek modelinde kullanılmıştır.

3,5 Numara şiş tercih edilmiştir.

4 Tane düğme kullanılmıştır.

Yeleğin arkası için 54 ilmek atıp haraşo örüyoruz.

Toplamda 34 diş haraşo elde ettikten sonra kollar için eksiltmelere başlıyoruz. 6 ilmek örüp 1 tane düz örerek kesiyoruz. Sonra 8 ilmek kalınca ilmeklerin yönünü değiştirip 1 tane düz örerek kesiyoruz

Ön parçalar 34 ilmek başlayıp 34 diş haraşo oluncaya kadar örüyoruz sonra kol için kesimlere başlıyoruz. Detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlara şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek yeleği yapımı, örgü bebek yelekleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farlı modelimiz olan tunus işi kuzulu bebek yeleği yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

En kolay bebek yeleği yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Şerife gül’ün hobileri kanalına bu güzel yelek yapımı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ