Kolay Lif Modeli Yapımı

Kolay Lif Modeli Yapımı

Lif modelleri örgü dünyasının büyük bir kısmını oluşturmaktadır. Birden fazla teknik ile birçok farklı model elde edebiliriz. Günümüzde var olan o kadar modele rağmen hala yeni tasarımlar ortaya çıkmaktadır. Sosyal medya geliş de bu modellere ulaşımımız kolaylaşmıştır.

Bu yazımızda size yeni kutu teknik kare bir lif modeli tasarımının anlatımını paylaşacağız. Örgü Merakı youtube kanalının tasarladığı bu lif modelinin anlatım videosu kanalda mevcut. Kolay ulaşabilmeniz için aşağıya videoyu ekleyeceğiz.

Lif yapımında 3 farklı renk lif ipi kullanılmıştır. Tercihinize göre renk tercihi yapılabilir. videoda 2 numara tığ kullanılmaktadır. Fakat lif örerken 2 numara ve 8 numara arasındaki tığları kullanabilirsiniz.

Sitemizde bunun gibi daha birçok lif modeline, bebek ve yetişkin kıyafetlerinin yapımı ve anlatımına ve daha birçok içeriğe ulaşabilirsiniz. Sitemizde görmek isteyip merak ettiklerinizi bize bildirerek ilerdeki çalışmalarımızda merak ettiğiniz her şeyi sitemizde bulabilirsiniz. Aklınıza takılan her konuda da yardımcı olmak için burdayız.

Kutu teknik kare lif modelini yapmak isteyen herkese şimdiden kolay gelsin. Tasarımı ve anlatımı için de Örgü Merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Kolay lif modeli yapımı;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ