Kolay örgü saç bandı yapılışı

Kolay örgü saç bandı yapılışı

Kolay örgü saç bandı yapılışı kız çocukları için kıyafetlerini tamamlayıcı aksesuar olarak farklı renklerde çok güzel saç bantları yapabilirsiniz.

Yapılışı oldukça kolay olan saç bandımızı tüm annelerimiz yapabilirler. Özellikle küçük yaş gurubu için elbise detayını tamamlayan çok şık durduğunu düşünüyorum.

Yapmış olduğunuz örgü modelleriniz kalan iplerinden yelek, hırkalara saç bandı yaparak tamamlaya bilir takım olarak kullana bilirsiniz çokta güzel uyumlu görseller ortaya çıkacaktır.

Hiç yapmamış arkadaşlarımız için ufak detaylar bilgi verelim. İstediğiniz ip markası olabilir ipin kalınlığı ve inceliği göre tığ seçimi ve zincir sayısı değişim göstere bilir. video anlatımlı olarak izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Farklı örgü modellerinde canimanne.com sayfasında tekrar görüşme dileğiyle yapacak olan arkadaşlarımıza kolay gelsin. Tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Kolay örgü saç bandı yapılışı

Kolay örgü saç bandı detayları ve yapılışı

Bebek örgü saç bandı yapımı

Nako lüks minnoş ip kullanımı tercih edilmiş

2 Numara tığ kullanımı

Bu sevimli saç bandı bebeklerimizin kulaklarını soğuktan korumak içinde güzel bir alternatif olacak.

12 trabzan genişliğinde istenilen büyüklüğe gelene kadar örüp sık iğneyle birleştiriyoruz. Orta kısıma 6 trabzan eninde 6 trabzan boyunda bir parça yapıp birleştirerek bir bağ yapıp fiyonk görünümü veriyoruz.

Dilerseniz farklı süslemelerle de bandımızı değişik görsellerle süsleyerek farklılıklar katabilirsiniz. İnci detayı, çiçek detayı sadeliği seviyorsanız aynı şekilde yapmanız en güzeli olacaktır.

Örgü, örgü modelleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterlidir. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni veya paylaşımlarla destekleye bilirsiniz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Değişik saç bandı örneğimiz olan tığ işi saç bandı yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kolay örgü saç bandı yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleye bilirsiniz.

Örgü günlüğüm kanalına bu güzel örgü modeli için teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ