Kolay uzun lif modeli yapılışı

Kolay uzun lif modeli yapılışı

Kolay uzun lif modeli yapılışı uzun lif modellerini tercih edenler için harika bir seçim olacaktır. Yapılışı oldukça kolay olan sizleri yormayan ve renkli oluşu, çiçek detayları ile oldukça keyif alacağınız bir lif çalışması sizlerin beğenisinde olmaktadır.

Uzun lif modelleri kız çeyizleri içinde olması gereken bir kaç modelden birisi olarak annelerimizin seçimi olarak örülmektedir.

Banyo lifleri, günümüzde ev hanımlarımızın oldukça çok yaptığı el işleri olurken, diğer tarafı da iş olarak çokta güzel yapılan bir arkadaşımızın ev bütçesine katkı sağlamaktadır. Hepsinin emeğine sağlık dileklerimi iletiyorum.

Kolay uzun lif modelimizi farklı renklerde yapabilir. İstenilen marka lif ipleri tercih ederek istenilen boyutta uygulamak sizlerin elindedir.

Yeni lif örmek isteyen arkadaşlarımız için video anlatımlarımız oldukça fayda sağlayacaktır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Tekrar güzel şık lif modellerinde görüşmek üzere hoşçakalın.

Kolay uzun lif modeli yapılışı

Kolay uzun lif modeli detayları ve yapılışı

Modelimizde opal marka beyaz sarı ve mavi renk kullanımı tercih edilmiş

Kutu tekniği ile çalışılmış

6 Numara tığ kullanımı

Modelimi önce sekize sekiz kare ördüm bu karenin etrafına beyaz renk dolandım.

Kare parçanın iki karşılıklı köşesine sarı renk ile biraz kenarın ortasından başlayarak kalp şekli olarak üç sıra ördüm.

Tekrar bir sıra beyaz ördüm. Beyazın üstüne tekrar aynı şekilde başlayarak mavi renk ile üç sıra daha ördüm tekrar beyaz örerken tutmaç yerini de ördüm.

Ve ördüğüm parçanın karşı tarafına da aynı olacak şekilde renk ve sıraları tamamlayıp lif modelimizi bitirdik

Lif modelleri, lif örnekleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni ve paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlarımız için paylaşımlarınız önemlidir.

Farklı kese lif modelimiz için kese lif modeli yapımı için linkimize tıklamayı unutmayınız.

Kolay uzun lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ