Koza kelebek lif modeli yapımı

Koza kelebek lif modeli yapımı oldukça güzel olan lif modelini severek yapabileceğiniz lif örnekleri arasında yer alacağını düşünüyoruz. Görselliği oldukça şık olan kelebek detayı ve kozası hanımların favorisi olabilecek lif örnekleri arasında yer bulacaktır.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde koza lif modeli oldukça ilgi görebilecek lifler arasında yer alırken sizlerde bol sipariş getirecektir.

Çeyiz bohçalarına yeni lif örneği arayan kızlarımız kelebek modelini farklı renklerde yapabilirsiniz. Modelimizi sizlerin beğenisine sunuyoruz. Yeni lif örneklerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Koza kelebek lif modeli yapımı

Koza kelebek lif modeli

Malzemeler 3 renk lif ipi krem, mürdüm (mor) yeşil

Yapımı: Yıldız tekniği

İlk olarak dört tane baklava dilimi örülür. Dilimleri zincir çekip üstüne üç fıstık örerek başladık artırarak toplam dört sıra örülür. Orta kısmı na çiçek konur. Tekrar eksilterek dilim bitirilir. Her dilimin etrafı mürdüm renk ile bir sıra örülür.

Dört tane dilim örülür. Ve dürt dilim birbirine uç kısımlardan eklenir. Üst kısmına krem ile kelebeğin gövdesi yapılır. Etrafını yeşil renk ile tek fıstıkla örerek bitirilir. Gövde kısmı kanatların üstüne dikilir. Kozalar örülüp tutturulur. Göz ve ağız işlenir ve lif yada oyuncak bu şekilde örülür bitirilir. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Koza kelebek lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ