Kum boncuk oyası yapımı

Kum boncuk oyası yapımı

Kum boncuk oyası yapımı çeyizlik, hediyelik, sipariş alanlar için harika yazma oyasını sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Kızlarımızın çeyizlerinde olmazsa olmazlardan yazma yapılışları olmaktadır. Çeyiz bohçalarında yer alan yazmalar bir çok modeli yapılmaktadır. Sayfamızda bir çok yazma modeli bulunmaktadır.

Kum boncuk oyasını sipariş alan arkadaşlarımız içinde şık bir model olacağını düşünüyoruz. Yapılışı video anlatımlı olarak sizlere oldukça faydalı olacaktır. Yeni güzel tığ oyası modellerinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Kum boncuk oyası yapımı

Sıralı halkalar kum boncuklu oya modeli

Malzeme: Oya ipi Kum boncuk Halka (serum hortumu kesilebilir) Yazma (yemeni) Oya tığı

1.Yazma kenarı kıvrılır üzerine oya örülerek devam edilebilir. 2. Yazma kenarı hem kıvrılır hem oya devam ederek örülür

1. Sıra Yazma kenarını hem kıvırarak üç zincir çekip aralıklarını ayarlayıp geri yazma kenarına batın bir boş batın bir de üç zincir çekip batın 4 kum boncuk alıp kapatıp geri batılır. Tekrar üç zincir çekip batılır. Aralıklı olarak böyle devam edilir.

2. Sıra Alt sıradaki 4 kum boncukların üstüne 2 kum boncuk alıp kapatıp geri batılır aralarda kum boncuklu örümcek yapılır sıramız bu şekilde ilerler.

3. Sıra Önceki sırada 2 şer kum boncukların üstüne batılır bir halka alınır halkanın çevresi birer tane kum boncuk örerek halkayı tamamlanır. Aralarda yine kum boncuklu örümcek yapılır sıramız bu şekilde tekrarlayan işlemle modeli bitiririz. Yapacak olanlara şimdiden kolay gelsin.

Yazma oyası, tığ oyası hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Farklı modelimiz olan çim oyası modeli için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Kum boncuk oyası yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel tığ oyası için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ