Kumaş ve Dantel Birleşimi Fiskos Örtüsü

Kumaş ve Dantel Birleşimi Fiskos Örtüsü

Kumaş ve dantel birleşimi fiskos örtüsü her evin salonunda görmeye alışkın olmadığımız, artık unutulmaya başlayan bir görüntü iken; ev hanımlarımızın kendilerini bu alanda gösterip kumaş ile dantelden örtü yapmalarıyla yaygınlaştı. Salonların genelde  köşesinde konulan fiskoslar, salondaki mobilyaların renkleri veya duvarların rengine uygun bir kumaş ve kumaş kenarına işlenen dantellerle süsleniyor. Evinizde tertemiz tutmak isteyeceğiniz ve gözünüz gibi bakacağınız kumaş ve dantel birleşimi fiskos örtüsü zarafetiyle göz dolduracak. Evinizi sıkıcılıktan çıkartıp, ona naif bir görünüm kazandıracak.

Evinize gelen misafirler fiskos masa örtülerinize hayran kalacak. Geçmişte sadece dantelden yapılan modeller tercih edilirken, günümüzde zarif kumaşların kenarlarına veya ortalarına dantel işlemeleri yapılmaktadır. Sizler için paylaştığımız örneklere göz atarak kolay bir şekilde fiskos masalarınızı süsleyebilirsiniz. Kumaş ve dantel birleşimi fiskos örtüsü  modellerini gören herkes, sizden örneği isteyecek ve nasıl yaptığınızı soracaktır. Dantel hiçbir zaman modası geçmeyen bir el işidir.

Mobilyalarınızın rengine ve tarzına göre seçebileceğiniz birçok masa örtüsü bulunuyor. Kendi zevkinize uygun kumaş ve dantel birleşimi fiskos örtüsü modeli seçebilir ve hemen örmeye başlayabilirsiniz.

Evinizde bir fiskos masası varsa kumaş ve dantel birleşimi fiskos örtüsünün onlara çok yakışacağını düşünüyoruz. Uzun yıllardır dantellerle evleriniz süsleyen hanımlarımız bu modelleri çok beğenecek. İsterseniz renkli saten kumaşlar kullanabilir, ya da beyaz kumaşları renkli dantel işleriyle süsleyebilirsiniz. Her ikisi de oldukça göz dolduracaktır.

Sitemizde evleriniz için ve çeyizleriniz için birbirinden şık ve harika dantel işleri paylaşmaya devam ediyoruz. Kendi el emeği, göz nuru işlerinizi evlerinizde sergilemek için dantel kategorimize göz atabilir ve pek çok örnek bulabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ