Mutfak Havlusu Modelleri – 2

Mutfak havlusu kültürü eskiden çok kullanılmamakla birlikte, artık hemen hemen her evde görülen ürünlerdir ve bu yaygınlaşmaya başlayan mutfak havlusu modelleri vardır. Genellikle mutfak havluları banyo havlularına göre daha küçük daha kibar olmaktadır. Ama tabi tamamı değil. Havlu küçüklüğü kibarlığını güzelliğini belirlemez, ebattan ziyade desenler ve renklerin büyük payı vardır. mutfak havlusu modelleri gün geçtikçe yaygınlaşmış ve tasarımlar oldukça çeşitlenmiştir. Çiçekli ya da dantelle süslenmiş mutfak havluları mevcuttur. Bunlar mutfağınızın tarzına göre kullanılabilir.

Ev hanımları genelde gününün çoğunu mutfakta geçirdiği için mutfak havlusuna çok ihtiyaç duyarlar. Zaten mutfak havlusu modelleri de bu gereklilikten doğmuştur. Havluyu banyodan mutfağa taşıyan bir gereklilik için ne kadar tasarım yapılsa az değil midir? Önceden mutfakta havlu görmek garipsenirken, artık zorunlu bir ihtiyaç haline gelmiştir. Hatta olmaması garip karşılanmaya başlamıştır. Bu yüzden mutfak havlusu modelleri çeşitlenmek zorunda kalmıştır, böylece her eve her stile uyum sağlayabilen tasarımlar yapılmaya başlanmıştır.

Çiçekli, dantelli, kenarları geometrik desenli mutfak havlularını sizler için paylaşıyoruz. Mutfak havluları hediyelik ürün olarak da tercih edilmektedir.  Ayrıca takım halinde satışa sunulan mutfak havlusu, önlük ve fırın havluları çok kullanışlı olup birbirinden güzel modeller üretilmektedir. Görsel olarak da takım olarak satılanlar ilgi çekmektedir.

Mutfak havlusu modelleri hanımlar tarafından kullanıldığından annelerimizin zevki örnek alınarak tasarlanır. Havlu kenarlarındaki danteller, havlunun tamamı ya da sadece iki köşesine işlenmiş çiçeklerle mutfaklarımızda oldukça kullanışlı ve şık şekilde yer alır. Mutfak duvarında köşeye asılan küçük askılar üzerindeki kibar havlular her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir.

Sitemizde bulunan örgü işleri bölümüne de göz atarak, kendinize ve sevdikleriniz için harika el işi örgüler deneyebilirsiniz.

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ