Küpe Askılığı Yapımı

Hanımlarımız gün içerisinde ne kadar koşturursa koştursun, kendilerine bakmayı ihmal etmezler. Ev temizliği, iş hayatı ne kadar olursa olsun bakımsız dolaşmak onlara göre değildir. Pratik fikirleri ile sürekli bir şeylerin üretimi içerisine girmeyi de ihmal etmezler. Hal böyle olunca bir şeyler yapmaktan zevk alır, bununla onurlanırlar. En çok da ev hanımlarımız kendilerine iş yüklerler ve boş durmazlar. Sürekli bir şeylerin uğraşı içinde olmak onların zamanlarını çalmak yerine bir şeyleri yapmış olduğu haz ile memnun kalırlar.

kupe-askiligi-yapimi-5

Moda takip etmeyi seven hanımlar, artık dışarıda satışa sunulmuş birçok ürüne para vermektense evlerinde kendileri yapmaktan mutlu olurlar. Hem bütçelerine dikkat edip bu sayede kendi el becerilerini arttırmayı da severler. Yaz günlerinin vazgeçilmezleri arasında olan dondurma, yemekten hepimiz çok hoşlanırız öyle değil mi? Genelde çubuklu dondurmaları yedikten sonra çöp kutusuna atarız.

kupe-askiligi-yapimi-4

Dondurma çubuklarını artık çöpe atmıyoruz hanımlar. Son zamanların en moda haline gelen aksesuar askılıkları ile karşınızdayız. Şaşırdığınızı hissetmiş olacağım ki, yapımının ne kadar kolay olduğunu öğrenince hak vereceksiniz. Kolay olmasının yanı sıra geri dönüşüm fikri de bizlere cazip gelen kısımlarından birisidir. Dışarı da çok yüksek fiyatlara satılan küpe askılıklarına verilen parayı cebimize koyuyoruz ve dondurma çubuğundan küpe askılığı yapımına başlıyoruz.

kupe-askiligi-yapimi-3

Gerekli olan malzemelerimiz dondurma çubuğu, yapıştırıcı ve istediğiniz renkte boyalar.  Malzemelerinden anlaşıldığı üzere çok kolay ve bir o kadar da keyifli olmaktadır. İstediğiniz her renkte yapabilirsiniz. Tamamını ayrı renk yapmak istemeyip boyalarla desen bile çizebilirsiniz. Seçimi sizlere bırakıyoruz, en güzellerini ortaya koyacağınızdan hiç şüphe duymuyoruz.

kupe-askiligi-yapimi-2

Küpe askılıkları işinize çok yarasa da görsellik olarak odanıza renk saçacaktır. Bu sayede sizlerde artık küpelerinizin tekini aramak için uğraşmayacaksınız. Kullandığınız gibi tekrar yerine koyarsanız istediğiniz an elinizle koymuş gibi bulacaksınız. O zaman ne yapıyoruz, vakit kaybetmeden dondurma çubuğundan küpe askılığı yapımına başlıyoruz.

kupe-askiligi-yapimi-1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ