Kutup yıldızı lif modeli yapılışı

Kutup yıldızı lif modeli yapılışı

Kutup yıldızı lif modeli yapılışı oldukça kolay olan parça olarak yapılması daha kolaylık sağlayacaktır. Video anlatımda detaylı bir şekilde anlatılmıştır. Yeni öğrenen arkadaşlarımıza video anlatım oldukça kolaylık sağlayacaktır.

Lif modelleri çeyizlerin vazgeçilmezi olmaya devam etmektedir. Bir çok modeli bulanan lif örneklerini sayfamızda bulabilirsiniz. Yazımızın içindeki linke tıklayarak farklı lif çalışmalarına ulaşmanız mümkündür.

Sipariş alan arkadaşlarımız içinde en yeni lif örnekleri ve tasarım lif modelleri sayfamızda bulabilirsiniz. Siparişleriniz için fikir alabilirsiniz örneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Kutup yıldızı lif modeli farklı ren ip seçerek uygulayabilirsiniz. Ve hediyelik olarak tercih edebilirsiniz. Yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Kutup yıldızı lif modeli yapılışı

Lif modeli 6 parçadan oluşmaktadır.

3 Renk lif ipi kullanılmıştır.

Model anlatımına dilimler ayrı ayrı yapılmaktadır. Yıldız tekniği uygulanmaktadır. Üçlü fıstık ve ikili fıstık kapatarak artırma işlemi yapmış oluyoruz. Altıgen modelini yapmış oluyoruz ve ufak çiçek detayını yapıyoruz. Sonrasında farklı renk iple altıgen oluşumunu sağlayıp altı dilimi hazırlayıp birleştirme işlemini yapıyoruz. Orta kısmında çiçek detayı var modelin detaylı yapılışı için video anlatımı izleyerek uygulayabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Kutup yıldızı lif modeli yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Orgu hayatım kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ