Lahana lif görünümlü yuvarlak lif yapımı

Lahana lif görünümlü yuvarlak lif yapımı

Lahana lif görünümlü yuvarlak lif yapımı modelimizin görselliği oldukça güzel olan çeyizler için yuvarlak lif modeli sevenler için harika bir çalışma olacağını düşünüyoruz.

Modelin video anlatımlı olması oldukça fayda sağlayacaktır. Özellikle yeni lif modelleri örmeye başlayan arkadaşlarımız için kolaylık olacaktır.

Farklı lif modelleri için sayfamıza göz atabilirsiniz. yeni tasarım lif modelleri ve takım lif örnekleri mevcuttur. Farkı çizgiler ve görselliği güzel lif modellere ulaşmak için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Yeni anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız.

Lahana lif görünümlü yuvarlak lif yapımı

Lahana lif görünümlü yuvarlak lif

Modelimize 6 numara tığla ortadan başlıyoruz.

6 Tekli fıstık üzerine kurulan model 6 dilimli yıldız tekniği kullanılarak yapılıyor. Düz taban olarak başlanan model 3 sıra örüldükten sonra renk değiştiriliyor. İpler içten yürütülerek yaprak ve üst sırada da tomurcuk yapılıyor. 9 sırayı tamamladıktan sonra kenar oyası yapılıyor. Lahana görünümü vermek için renk değiştirdiğimiz kısma tekrar kenar oyası yaparak modeli bitiriyoruz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modeli, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Lahana lif görünümlü yuvarlak lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Zarife’nin günlüğü örgü günlüğüm kanalına çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ