Lif Modeli Fıstık Tekniği Nasıl Yapılır ?

Lif Modeli Fıstık Tekniği Nasıl Yapılır ?

Merhaba sevgili arkadaşlar canımanne YouTube kanalımıza hoşgeldiniz. Bu videomuzda size lif’in temel tekniklerinden olan fıstık lif tekniğini anlattık.

Bildiğiniz gibi lif’in birkaç örülüş tekniği vardır. Bu tekniklerden birisi olan fıstık lif tekniği genellikle en çok tercih edilip kullanılan tekniktir. Videomuzda fıstık lif tekniği yapılışını detaylı bir şekilde anlattık. Bu videomuzun ardından basamak basamak lif nasıl örülür, model nasıl yapılır artırma eksiltme vs. pek çok konu ve modellerle yine sizlere yeni videolar hazırlayacağım.

Lif modeli fıstık tekniği nasıl yapılır lif modelleri en çok sevilen el işleri arasında olduğundan yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız için bir çok lif modelleri tekniklerinin video anlatımları hazırladık sizler için fıstık tekniği de bu video anlatımlardan birisidir. Yapılışı oldukça kolay olan fıstık tekniği öğrenerek en güzel lif modellerini yapabilirsiniz. Yeni paylaşımlarda birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Lif Modeli Fıstık Tekniği Nasıl Yapılır ?

Lif nasıl yapılır. Lif fıstık tekniği nasıl yapılır.

Lif ipimiz var.

Elimize yatkın tığ seçimi kullanılmıştır.

İlk olarak 1 zincir çekelim 2 zincir biraz gevşek çekelim ve 3 zincir çekimi biraz sıkı olmasında fayda var. İlmeğimizi el ayarına göre uzatalım ve tığa ipimizi saralım ve yine uzatalım 4 ilmek uzatalım ve ilmeklerimizi geçirip toplayalım 1 zincirle sağlamlayalım. Tekli fıstık nasıl yapılır bu şekilde öğrene bilirsiniz. Video anlatımda daha detaylı uygulayabilirsiniz.

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz ve yorumlar kısmından her türlü görüş öneri isteklerinizi bizlere ulaştırabilir ve sorularınıza yanıt alabilirsiniz. Şimdi videomuzu birlikte izleyelim ve lif nasıl örülür birlikte öğrenelim tüm lif sevenlere şimdiden kolay gelsin

Lif modelleri, lif modelleri ve teknikleri, tığ işi hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda paylaşımlarla desteklerseniz bizlerde çok mutlu oluruz.

Diğer video anlatımımız olan kutu tekniği nasıl yapılır öğrenmek için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Lif modeli fıstık tekniği nasıl yapılır ? VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ