Canım Anne

Lif Modelleri Facebook (Özel İstek Üzerine)

Lif Modelleri Facebook (Özel İstek Üzerine)

Lif Modelleri Facebook (Özel İstek Üzerine)

Merhabalar sevgili arkadaşlar

Facebook sayfamızdan ve web sitemizden bizlere gönderdiğiniz Lif Modelleri ve Lif Örnekleri ni yayınlamaya devam ediyoruz.

Esma Hanımın bizler ile paylaştığı Lif Modelleri Facebook sayfamızın takipçileri için özenle hazırlanmıştır. Bu güzel modeller ile ister çeyizinizi hazırlar, ister arkadaşınıza hediye eder yada beğendiğiniz modeli birine yaptırabilirsiniz.

Aslında örgüye başlayan her hanım önce lif örmeye başlar ardından bebek patiği, iğne oyası derken bir de bakmış ki çok güzel işler çıkarır hale gelmiş olur. Örgü Örmek günümüzde hiç de zor değil, Canım Anne TV olarak 1.000 adetin üzerinde örgü videoları bulunmaktadır. Youtube, İzlesene kanallarımızda ve web sitemizde Aylık toplam izlenme 3.500.000 ( üçbin beşyüz milyon) izlenmeye ulaşmaktadır. Bu bizlere örgü ye sizlerin ne kadar değer verdiğini göstermektedir. Sizler bizi takip ettiğiniz sürece yeni videolar üretmeye devam edeceğiz. Konuyu fazla dağıtmadan Ebru Hanımın Çeyiz Sandığı ; Lif Modelleri Facebook sayfamız takipçilerine özel

Bu güzel Lif Modellerini yapacak lan arkadaşlara kolay gelsin.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ

Bir Cevap Yazın