Nevresim Takımı ve Pike Dantelleri

Nevresim Takımı ve Pike Dantelleri

Dantel evinizin her köşesini ayrı ayrı modelleriyle süslemeye bu sezon da devam ediyor. Eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı diyen hanımlar, eminiz siz de evinizi zarif dantel örnekleriyle süslemek için can atıyorsunuz. Dantelin girmediği, endamını sergilemediği tek bir yer kalmadı evlerde. Özellikle yatak odalarında şifonyer ve komodin üstlerinde yetinmeyen hanımlarımız danteller yatak örtüleri ve nevresim takımı örnekleri ile de boy gösteriyor. Kumaş ve dantelin birlikte kullanıldığı bu enfes nevresim takımları özellikle bahar ve yaz aylarında hanımların gözdesi olacak. Yeni evlenecek olanların çeyiz sandıklarındaki olmazsa olmazlardan biri de olan dantel pike nevresim takımı için kullanılan dantellere genelde ara dantel adı verilmekte. Çeşit çeşit örnekler arasından seçeceğini ve örmekten zevk alacağınız ara dantelleri pikeler de sergilemek oldukça şık ve zarif bir görüntü sunuyor.

blank

Nevresim Takımı ve Pike Dantelleri

Dantel işleri zahmetli ve zaman alıcı olmasına rağmen kolay dantel pike nevresim takımı yapımı hakkında doğru bilgileri toplarsanız, yatak odanızda eskiyle yeniyi bir araya getirmek için oldukça şık bir seçim yapmış olacaksınız. Sevdiğiniz bir renk pike kumaşı seçerek işe başlamalısınız. Ara dantelinizi isterseniz pikenizle aynı renk, isterseniz de farklı bir renkten örerek kullanabilirsiniz. Pikenizi tek kat değil de nevresim olarak hazırlarsanız kış aylarında yorgan geçirerek rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hatta dantel pike nevresim takımınızın nevresimini yatak örtüsü olarak keyifle sergileyebilirsiniz.

blank

Dantel pike nevresim takımlarında ara danteli pikenizin sadece başucuna gelen kenarlarına uygulayabileceğiniz gibi örneğinizi farklı boyutlarda hazırlayarak pikenizin köşeleri veya ortasına gelecek şekilde de hazırlamanız mümkün. Ara danteli yerleştirmek tamamen sizin keyfinize ve zevkinize kalmış hanımlar. Yaratıcılığınızı konuşturup dantel pike nevresim takımınızın ara dantelini seçmeye ve örmeye hazır mısınız hanımlar?

blank

Sitemizdeki iğne oyası kategorimizde pek çok iğne oyası örneği sizler için hazırlandı. Sayfalarımızı ziyaret ederek daha çok fikir sahibi olabilir ve beğendiğiniz sayfa linklerini sosyal medya hesaplarınızda paylaşabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ