Lifzade uzun lif yapımı

Lifzade uzun lif yapımı takım lif modeli arayan arkadaşlarımız için yuvarlak ve kese lif modelini sizler için paylaşmıştık uzun lif modeli ile takım yapabileceğiniz lifzade serisini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yazımızın içinde linklere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Çeyiz bohçaları için lifzade lif takım modelini tercih edebilirsiniz. Son zamanların en çok beğenilen lif örnekleri arasında yer almaktadır. Farklı lif modelleri içinde sayfamızı ziyaret ederek istediğiniz örnekleri bulabilirsiniz. Yeni video anlatımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşaçaklınız..

Lifzade uzun lif yapımı

Malzemeler: Ekru renkte lif ipi
Sarı sim ip
7 numara ve 22 numara tığ
2 adet plastik lif halkası
İğne ve makas

Yapılışı: 6 fıstık olarak ortadan başladığımız lifimizi 6 dilim olarak 5 fıstık olana kadar örüyoruz. 3 motiften oluşan lifimizin motiflerini bu şekilde örüp tek dilim üzerinde birleştirme işlemi yapıyoruz. Plastik halkalarımızın etrafını lif ipiyle sık iğne olarak dolduruyoruz ve her iki uçta karşılıklı olarak lifimizle birleştiriyoruz.

Yarım daire şeklinde 2 dolgulu 5 fıstık yaparak kenar oyasını örüyoruz. Kenar oyasının üstüne sarı sim ipimizle zincir çekip ilmeğimizi sabitleyerek bütün bir kenarı bu şekilde örüyoruz. Motiflerin üstüne dilimlerin ilk sırasından başlayarak yaprak uygulamasını yapıyoruz. Yapraklarımızı 2 fıstık olana kadar arttırıp sonrasında eksiltip sabitliyoruz. Üstlerine sim ipimizle isleme yapıp çiçeklerimizi örüp dikerek sabitliyoruz. Detaylar için video anlatımı izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese kolay gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Lifzade yuvarlak lif modeli için linke tıklayınız.

Lifzade kese lif modeli için linke tıklayınız.

Lifzade uzun lif yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulayabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına çok teşekkür ediyoruz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ