Limonla Hamilelik Testi

Limonla Hamilelik Testi

Adet gecikmeleri kadınları en çok meraklandıran günlere sebep olur. Rutin regl tarihinizi bir hafta geçtikten sonra hamilelik testini yapabilirsiniz. Hamilelik testlerine yapılan ödemeler malesef maddi bedellerle sınırlı kalmayıp, üzerine bir de güvensizlik teşkil ettiği için manevi olarak zarara da sebep olur. Limonla yapılan güvenilir gebelik testi denemeye ne dersiniz? Hem masrafsız, hem güvenilir sonuç isteyenlere kesinlikle limonu tavsiye ediyorum.

limonla-hamilelik-testi-5

Özellikle hamile kalmak isteyen kadınlar iki günde bir gebelik testi yaptırıyor. Malum, iki günde bir kan testine gidildiğinde, yine mi sen der gibi bakan gözlerle karşılaşmak olası. O yüzden eczaneden test almak daha kolay geliyor. Ancak devamlı teste para vermek saçmalık. Dolayısıyla doğal test olan limon biz kadınlar için tam bir nimet değerinde.

limonla-hamilelik-testi-4

Plastik bardak ya da kesilmiş bir plastik su şişesinin altını idrarınızı yapmakta kullanabilirsiniz. Küçük bir limon işinizi görecektir. Önce küçük bir limonu ikiye bölün. Limon parçalarından birini bardaktaki idrarınızın üzerine sıkın. Limonun tortularını göreceksiniz. Bu tortular idrarın dibine çökmeye başlarsa hamilesiniz demektir. Dibe çökmez, yüzeyde kalırsa hamile değilsiniz. İşte bu kadar basit!

limonla-hamilelik-testi-2

Ayrıca dikkat etmeniz gereken bir nokta, idrarınızı yaptığınız bardak ya da pet şişe parçasının temiz ve kuru olmasıdır. Sonucun daha güvenilir olması adına çok önemli bir püf noktadır.

Eskiden insanlar gebelik testini limonla yaparlarmış. Şimdilerde duyduğumuzda şaşırsak da bir zamanların normal yöntemiymiş bu. Tabi ben bu yöntemi duyunca, çevreme bunu söylemeye başladım. Arkadaşlarım genelde zaten duymuşlar. Yani tekrar yaygınlaşmaya başlayan bir yöntem limonla gebelik testi yapmak.

limonla-hamilelik-testi-1

Yaptığınız testlere daha da güvenmek, acaba sonuç doğru mu diye emin olamadan tekrar tekrar farklı testler alıp uygulamak istemiyorsanız, önerim kesinlikle limonla yapılan test.

limonla-hamilelik-testi-3

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ