Love yazılı uzun lif modeli yapımı

Merhabalar en güzel lif modelleri ile sizlerin karşısındayız. Love yazılı uzun lif modeli sevgili takipçilerimizin beğenisine sunulmaktadır.

Love yazılı uzun lif modeli yapımı çeyizlik lif modelleri için harika bir lif modeli tercihi olacaktır. Uzun lif modellerini sevenler için harika bir görselliği olan love yazısı ile en çok yapılan lif örnekleri arasında yer almaya aday bir lif çalışması olmuştur.

Banyo lif modelleri yapıp satışa sunan hanımlarımız içinde love yazılı lif modelimiz oldukça tercih edilebilecek bir lif çalışmasıdır. Alt zemin üzerine kalan iplerinizle farklı renklerde love yazısını yazarak kalan lif iplerini değerlendirmiş olacaksınız.

Yapılışı oldukça kolay ve video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içinde çok güzel bir lif modeli olacaktır. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Farklı yeni şık lif modellerinde tekrar görüşmek üzere hoşçakalın.

Love yazılı uzun lif modeli yapımı

Love yazılı uzun lif modeli detayları ve yapımı

Günümüzde çok moda olan değişik değişik lif modellerine yine yer veriyoruz.

İstediğiniz lif ipi markasını seçebilirsiniz.

Elinize yatkın tığ seçimi tercih edebilirsiniz.

Bu lif modelini örmek 1,5 saat sürüyor. Bu lifimde de LOVE yazılı bir uzun lif modeli yapımı anlattım. Opal beyaz , mavi, sarı, kırmızı, mor renk ile yazılarını yazdım.

Kenar kısımlarını beyaz renk ile ördüm.Yedi fıstık üstüne örülüyor, yedi fıstıkla başlayıp bir sıra beyaz örüp mor renk ile L harfini ördüm arada bir sırada beyaz ördüm. Aynı sıra üstüne O harfini sarı ile, V harfini kırmızı ile, E harfi mavi ile ördüm bir sırada beyaz ördüm. Ardında lifimin çevresine iki sıra tekrardan örüp karşılıklı olarak tutma yerini ördüm. Son olarak kenar oyası ördüm bitirdim. Kolay gelsin.

Lif modelleri, lif modelleri ve yapılışları hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Love yazılı uzun lif modeli yapımı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel lif modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ