Martı Scooter Nasıl Kiralanır? Martı Fiyatları

Martı Scooter Nasıl Kiralanır? Martı Fiyatları

Son dönemlerde hayatımıza giren yeniliklerden olan scooterlar her yerde karşımıza çıkıyor. İlk çıktığında eğlence aracı olarak bildiğimiz scooterlar zaman geçtikçe büyükler tarafından da tercih edilmeye başlandı. Özellikle trafik sorununun yoğun olduğu İstanbul’da Martı scooter pek çok kişi tarafından kiralanıyor. Bu scooterlara İstanbul’un genelinde rastlanıyor. Martı scooter nedir? Martı scooter nasıl kiralanır gibi sorular da son zamanlarda sıkça soruluyor. Martı fiyatları da dahil olmak üzere bu konudaki tüm detaylar yazının devamında…

Martı Fiyatları

Martı Scooter Nasıl Kiralanır?

Trafik sorunu yaşamadan evine, iş yerine ve gideceği yere ulaşmak isteyenlerin kullandığı Martı Scooter bir yerden bir yere yetişme derdine son veriyor. Martı scooter nasıl kiralanır diye soranların sayısı gün geçtikçe artıyor. Martı fiyatları merak edenlerin öncelikle bilmesi gereken bu aracı kullanabilmek için telefonlarına uygulama yüklemeleri gerektiği olarak göze çarpıyor. Ulaşımı kolay hale getiren bu uygulama ile kullananlar bir yandan zaman kazanırken, bir yandan eğleniyorlar. Ünlülerin de tercihleri arasında olan Martı scooter fiyatları gibi bilgiler aşağıdadır.

Martı Scooter Nasıl Kiralanır

Martı Nasıl Kiralanır?

Martı scoooter nasıl kiralanır? Bu aracı kullanacaklar Android ve iOs sanal mağazalarından öncelikle ücretsiz uygulamayı indiriyorlar. Sonra uygulamanın içindeki haritadan kendilerine en yakın Martıyı görebiliyorlar. Martılar kullananlar tarafından işleri bittiğinde uygun bir yere park ediliyor. Bu araçların tamamının nerede olduğu sistemden görülebiliyor. Yakınında bulunan Martı scooterın yanına giden kişi aracın üzerindeki kodu akıllı telefonuna okutuyor. Peki martı fiyatları ne kadar?

Martı Fiyatları Ne Kadar?

Kodu okuttuktan sonra uygulama telefona 4 haneden oluşan bir şifre yolluyor. Bu şifre Martının kilidini açmak için giriliyor. Kilidi açılan martı nasıl kiralanır sorusu da cevaplanmış oluyor. Kişiler kilidi açılan martıyı alıp gidebiliyorlar. İlk kez kullanacaklar için Martı fiyatları dahilinde 3 lira ödüyorlar. Daha sonra kullanım sırasında dakikalık ücret işliyor. Martı fiyatları güncel dakika fiyatı 75 kuruş olarak biliniyor. Ücret kredi kartı veya banka kartı ile ödenebiliyor.

Koronavirüste Gelinlik Seçimi için Nelere Dikkat Etmeli? Konulu yazımızı da okuyabilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ