Motifli Örgü Yelek Modelleri

Motifli örgü yelek modelleri Kadınlar kombinelerine oldukça değer vermektedir. Her geçen gün kombine parçalarına yenileri eklenmektedir. Kombine parçalarının hazır olarak satılan modelleri olduğu gibi örgü parçalarda sıklıkla kullanılmaktadır. Özellikle de son zamanlarda örgü parçalara verilen değer giderek artmıştır. El emeği, göz nuru ürünler tektir ve size özeldir. Bu yüzden kombinelerine renk vermek için ve farklılık katmak için rahatlıkla örgü parçaları kullanabilirsiniz.

Motifli Örgü Yelek Modelleri

Örgü kıyafetler çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Örgüden yapılmış yelekler, kazaklar, hırkalar, bluzlar, atkı ve şapka takımları gibi birçok farklı modelde örgü parçalar mevcuttur. Örgü parçaları kullanarak kombinelerinizde tarzınızı ve zevkinizi yansıtabilirsiniz.

Örgü kıyafetler arasında en çok sıklıkla tercih edilen modellerden biri de örgü yelek modelleridir.  Uzun dize kadar örülen yelekler olduğu gibi kısa bel kısmına kadar uzanan yelekler de mevcuttur. Özellikle de uzun yelekler son zamanlar da oldukça sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Tesettür kombinelerinde pantolonlarla beraber kullanılan uzun yelekler son yılların trendleri arasında yer almayı başarmıştır. Kalın iplerle örülen kışlık modelleri olduğu gibi ince iplikler ile örülen yazlık yelek modelleri de mevcuttur. Tığ ile örülen yelekler olduğu gibi şiş örgüsü ile örülen yelekler de vardır. Siz hangi alanda daha iyiyseniz onu tercih edebilirsiniz. Birbirinden şık modeller arasında dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

Örgü yelek modelleri arasında son yıllarda sıklıkla tercih edilen modeller arasında motiflerin birleştirilmesi ile model mevcuttur. Küçük motifleri tek tek ve renk renk örerek daha sonra birleştirerek şık modeller elde edebilirsiniz.

Motifli örgü yelek modelleri ve yapılışı için sitemizdeki görselleri inceleyebilirsiniz. Birbirinden farklı modeller arasından dilediğinizi seçebilirsiniz. Yapmış olduğunuz motifleri tek renk iplik ile yapabileceğiniz gibi birden fazla rengi kullanarak rengarenk modeller de elde edebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ