Mutfağınıza Sihirli Dokunuşlar

canımanne1

Biz kadınların evde en çok vakit geçirdiği yer tabi ki mutfaktır. Yemek yaparız, yemeğimizi yeriz ailemiz ile sevdiklerimizle kahve içeriz. Bu örnekleri çoğaltmak mümkün tabi. Ama hiçbir gerçek bizim evimizde en uğrak noktamız olan mutfağa olan düşkünlüğümüzü değiştiremez. Mutfağına düşkün olan hanımlar ev dekorasyonu konusunda en çok yine haliyle mutfağına özen göstermektedir. Tabii kişilerin tarzı farklılık gösterdiği için mutfak dekorasyonunda da birden fazla stil ortaya çıkabilir.

canımanne3

Mutfak dekorasyonu konusunda kimimiz avangart olarak adlandırılan altın veya gümüş varaklı işlemeli modelleri tercih ederken, kimimiz de beyaz, sade ve minimalist tarzlardan yana olur. Bu yelpazeyi genişletmek ve istediğimizi kendi evimize uygulamak tabi ki de bizim elimizde. Ben her daim sadelikten yana olduğum için bembeyaz bir mutfak tercih edenlerdenim. Tabii her yer bembeyaz olunca insan ufak dokunuşlar ile hareket katmak istiyor.

canımanne4

Sizler de mutfağınıza sihirli dokunuşlar katın ve sahip olduğunuz o güzel mutfağın tadını çıkartın! Hangi ufak dokunuşlar ile havayı değiştireceğinizi düşünüyorsanız hiç merak etmeyin bu konuda sizlere yardımcı olmak adına bu yazıyı yazmaya başladım. Öncelikli olarak çok basit ve sade şeylerden yola çıkarak çok güzel sonuçlar elde edebileceğinizi unutmayın.

canımanne5

Düz büyük bir kavanozun içerisine limon, elma, portakal veya greyfurt koyarak mutfağınızın bir köşesinde sergileyebilirsiniz. O kadar modern bir görüntü elde edeceksiniz ki bu sonuca inanın siz de inanamayacaksınız. Herhangi bir veya birden fazla çerçevenin içine istediğiniz bir renkte kağıdı koyun ya da duvar kağıdı koyun ve onu öylece asın emin olun o bile çok farklı bir hava katacaktır.

canımanne2

Bu şekilde ufak detaylar ile bambaşka bir görünüm elde etmeniz mümkün. Şimdiden hepinize kolay gelsin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ