Örgü Abiye Şal Modelleri

Örgü Abiye Şal Modelleri

Şal hanımların kıyafetleriyle bütünleştirdikleri, genelde serin havalarda omuzlarında tutmaktan keyif aldıkları hoş bir aksesuar. Yün iplerden değişik renk ve modelde şal örmeyi seven ve bunları her fırsatta üzerlerinde sunmayı seven hanımlar abiye kıyafetleri için de ellerinin altında bir şal bulundurmayı tercih ediyorlar. Abiye kıyafetinizi bütünleyecek, aynı zamanda dekoltenizi şık ama gösterişli bir şekilde perdeleyecek örgü abiye şal örnekleri ile çoktan tanıştığınızı biliyoruz. Amacımız sizlere son modaya uygun yeni ve modern tasarımlı abiye şalları tanıtmak. Tığ işi örgü abiye şal modelleri ile karşılaştığınızda dikkatinizi ilk çekmesi gereken detay kullanılan ip olmalıdır. Eski zamanlarda abiye örgü ipi diye bir şey yoktu hanımlar. Normal örgü yünleri vardı ki onlarında çeşitleri çok sınırlıydı. Abiye hale getirmek için örgüler ya pul ve payetlerle işlenir ya da boncuk, kurdele gibi malzemelerle süslenirdi. Oysa günümüzde dümdüz bir örgü yapsanız bile çok şık duracak abiye ip çeşitleri çoğalmış durumda. Simli, floşlu, boncuklu ve daha sayamadığımız bir sürü çeşitte ipler mevcut sevgili hanımlar.

Abiye şalınızı nasıl ve nerelerde kullanacağınızı iyice düşünmeden örgü abiye şal yapımı hakkında ufak bir araştırma veya hazırlık yapmalısınız. Şalınızı üçgen mi, dikdörtgen mi ya da yarım ay şeklinde mi öreceksiniz; ebatları nasıl olacak önce bunları programlamalısınız hanımlar. İnce ve zarif bir şal mı arıyorsunuz yoksa biraz daha kalın simli bir şal mı? Abiye şalların genellikle ısınma amaçlı örülmediği, kıyafet bütünlemek ya da dekolteyi gizlemek için kullanıldığını hepimiz biliyoruz. Tığ işinde çok becerikli olmadığınızı düşünüyorsanız sizler için örmesi kolay ama taşırken şıklık yarışına girebileceğiniz örgü şal modelleri sizleri bekliyor.

En lezzetli et yemekleri tarifleri bu linkle anında karşınızda. Pişirmesi ayrı keyifli, sunması ayrı et yemekleri ve daha bir sürü yemek tarifi sitemizin ilgili başlığı altında sizleri bekliyor hanımlar.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ