Oval Dantel Modelleri -2

Oval Dantel Modelleri -2

Dantel örtülerde sevilen ve tercih edilen formlardan biri de oval şekilli olan örtüler dersek pek çok kişi bize katılacaktır. Oval dantel örtü modelleri; salonlarda sehpaların üzerinde, konsollarda, vitrinlerde ve yatak odalarında çok hoş duruyor sevgili hanımlar. Bu tarz örtüler gümüş tepsileriniz için de en ideal form dersek sizi yanıltmış olmayız.

Oval dantel örtülerde envai çeşit örnekle karşılaşabilirsiniz. Geçmişten günümüze kadar elden ele dolaşarak gelen klasik motiflerin yanı sıra çeşitli örgü dergileri ve internetteki örgü sayfalarından da farklı desen ve motif örnekleri bulabilirsiniz. Günümüz şartları gereği artık el işlerine çok fazla zaman ayırmak pek mümkün olmuyor. Ancak evinde dantel detaylar kullanmayı seven hanımlar tığ işi oval dantel örtü yapımı konusunda ısrarlarını yaptıkları örgülerle kanıtlıyorlar adeta. Kadınlarımız bir şeyi akıllarına koymaya görsün, onu hayata geçirmek için canla başla mücadele etmeyi iyi bilirler. Marifetli olduklarını zaten yüzyıllardır kanıtlayan el işlerini günümüze taşımaları da bunun bir göstergesidir. Her işin bir çıkış yolunu buldukları gibi kolay oval dantel örnekleri araştırarak evlerinde gururla sergileyecekleri örtülerini yapmaları da onlar için imkansız olmayacaktır elbette. Hanımlarımızın bu çözüme odaklı karakterlerini bizler de her zaman takdirle karşılıyor ve elimizden gelen desteği onların huzuruna getirebilmenin haklı gururunu yaşıyoruz. Oval dantel örtüleriniz için örneğinizi belirledikten sonra, alış verişe çıkıp istediğiniz örtüler için dantel ipliği seçmelisiniz. İşin en keyifli yanıdır alış veriş. Hele ki örgü aşığıysanız yüncüler sizin için hayatınıza renk katan güzel yerlerin başında geliyordur diye düşünüyoruz. İplerinizi seçip, alış verişinizi tamamladıysanız işe koyulma vakti geldi hanımlar.

Anne ve çocuk sağlığı linkimizi tıklayarak, çocuğunuzu büyütürken sizlere destek verecek bilgilerimizden faydalanabilirsiniz. Sosyal medya hesaplarınızda sitemizin linkini paylaştığınızda dostlarınız ve sizler daha birçok kategorideki sayfalarımıza hayran kalacak, takibe alacaksınız.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ