Oyun Evi Nasıl Süslenir?

Oyun Evi Nasıl Süslenir?

Çocuklarınız için birbirinden farklı ve şık oyun evleri yapabilirsiniz. Biraz hayal gücünüzü ve el becerilerinizi kullanarak harikalar yaratabilirsiniz.

Oyun evi yapımı için öncelikle kalın karton alarak evin duvarlarını, tabanını ve tavanını yapınız. Ardından internetten çıktı olarak aldığınız kiremit, tuğla, kapı ve pencere resimlerini kullanarak oyuncak evinize gerçekçi bir görünüm kazandırabilirsiniz. Kartonun rengini farklı renklerde seçerek istediğiniz rengi yapabilirsiniz.

Oyun evinizin dekoruna renk katmak için küçük aksesuarlar edinin. Küçük tepsiler, leğen saksı gibi parçalar elde ederek evde doğru yerlere yerleştirin. Kapı, lamba, saat, şömine gibi nesnelerin ve eşyaların çıktılarını doğru boyutlarda çıkartarak evinizin daha gerçekçi ve güzel görünmesini sağlayabilirsiniz.

Oyun evinizin yatak odasını yapmak için farklı tonlarda pembe kumaşlar kullanabilirsiniz. Küçük boyutta bir yatak ve pembe tonlarından yapılmış bir yatak örtüsü çok güzel görünecektir. Yine küçük aksesuar ve boncuklardan, pullardan yapmış olduğunuz avizeyi kumaş parçası yardımı ile tavana asınız. Yine pembe tonlarında yapmış olduğunuz perdeyi raptiye yardımı ile duvara asınız.

Oyun evinizin duvarlarını ve zeminini kaplarken yapışkanlı kağıtları evinize uygun olarak kesip kullanabilirsiniz. Bu şekilde dekorunuz daha gerçekçi gözükecektir.

  Masa yapımı için ise üstü için karton kullanın bacakları için ise kebap kürdanları kullanabilirsiniz. Küçük aksesuarlardan tabak, tepsi gibi nesneleri ekleyerek daha şık görünmesini sağlayın. Masanın üzerine oyun evinizin ambiyansı ile uyumlu bir örtü de serebilirsiniz.

  Salon yapımında ise kırmızı, altın sarısı ve siyah gibi renkleri kullanarak gösterişli bir salon elde edebilirsiniz. Salonda yer alan kitapları, şömine, saat, resimler, vazolar ve televizyonu çıktı alarak rahatlıkla yapabilirsiniz. Strafordan koltuk kesin ve yapışkan ile kumaş ile kaplayın.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ