Pamuk şekeri bebek patiği yapılışı

Pamuk şekeri bebek patiği yapılışı

Merhabalar çok şirin güzel bir patik modeli yapılışı siz değerli takipçilerimizin beğenisinde olmaktadır.

Pamuk şekeri bebek patiği yapılışı bebek patik modelleri olmazsa olmazlardan günlük kıyafetlerini tamamlayan harika el işi patik modelleri annelerin tercihleri arasında yer almaktadır. Yelek modelleri ile takım olarak yapıla bilen bebek kıyafetlerini takım olarak giydirmeyi seven annelerimiz aynı renk tonlarında pamuk şekeri bebek patik modelimiz yaparak uyum sağlaya bilirler.

Patik modelleri özellikle bebekler için çok sevilerek giydirilen bir kıyafettir. Hem sıcak tutmasından ve el işi olması ayrı güzelliği olduğunu düşünen anneler bir çok patik modelini yapmaktadırlar. Pamuk şekeri modelimiz video anlatımlı olarak sizlerin kolaylıkla yapabileceğiniz şık bir patik örneğidir. Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şimdiden kolay gelsin dileklerimi iletiyorum. Yeni farklı patik çalışmalarında birlikte olma dileğiyle hoşçakalın.

Pamuk şekeri bebek patiği yapılışı

Pamuk şekeri bebek patiği modeli detayları

Merhabalar arkadaşlar bu sefer bebeklerimiz için güzel bir patik ismini PAMUK ŞEKERİ dedik.

Bebek patiği için orta kalınlıkta bir orlon ayrıca sizler istediğiniz orlon (ip) kullanabilirsiniz.

3 Numaralı şiş kullandım.

Haroşa ve ters düz tekniği çalıştım. Pamuk şekeri bebek patik modeli 43 ilmekle başladım üç sıra kener ve orta kısımdan artırmalar yaptın üç sırada artırmadan ördüm ayak taban kısmının haroşa bölüm hepsi altı sıra.

Sonra ayak iki yan kısmı haroşa tekniği ön bölümü düz tekniği ve ön tarafından eksilterek ördüm. Ayak bilek kısmını ikiye ayırıp iki parça halinde 7 sıra örüp bitirdim dikmeden tığ ile birleştirdim.

En son ön kısmına dantel ve düğme ile süsleyip bitirdim. Pamuk şekeri bebek patiği 1,5 saatimi aldı çok kolay bir tarif olarak sizler için hazırladım. Yapacak olan sizlere kolay gelsin.

Patik modelleri, örgü, örgüler ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal medya hesaplarınızda beğeni paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça önemlidir.

Pamuk şekeri bebek patiği yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek uygulaya bilirsiniz.

Pembeli örgüler kanalına bu güzel patik modeli için çok teşekkür ediyorum.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ