Papatya motifi yapılışı

Papatya motifi yapılışı

Papatya motifi yapılışı görsel resimli yapabileceğiniz harika papatya çiçeğin siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Tığ işi papatya motifini görselde gördüğünüz gibi battaniye, şal ve diz battaniyesi olarak tasarlayabilirsiniz.

Tığ işi papatya modelini farklı alanlarda çalışabilirsiniz. Tek motif olarak örgü modellerinde süsleme olarak kullanımı örgü modellerine şıklık katacaktır. Patik modellerinde boyutunu küçülterek kullanabilirsiniz. Ayrıca motif detaylı çanta veya örgü kırlent yapımında tercih edebilirsiniz.

Tığ işi modellerini sevenler için harika modellerimiz sayfamızda mevcuttur. En güzel tığ işi motifleri, tığ işi örnekleri bulabilirsiniz. Video anlatımlı örgü modellerini kolaylıkla yapabilirsiniz.

Tığ işi modellerinde yapacağınız modele göre ipinizi seçmekte fayda olacaktır. Tığ seçimini ip ve elinizin sıklığına göre ayarlarsanız motifiniz daha güzel olacaktır. Modele göre ip seçerken yapacağınız örnekte önemlidir. Yine mevsimine göre model ve ip seçimi kullanımı önemlidir. Yaz için ince ip seçerken kış mevsiminde daha kalın ip kullanımı uygundur. Yazımızın içindeki linke tıklayarak en yeni örgü modellerine ulaşabilirsiniz. Yeni video anlatımlar için sayfamızı takip etmeyi unutmayınız.

Tığ işi. tığ işi motifler, tığ işi örgü modelleri yapımı hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımlı örgü modelleri için linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Papatya motifi yapılışı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ