Plastik Tabaktan Kurabiye Kutusu Yapımı

Plastik Tabaktan Kurabiye Kutusu Yapımı

canımanne3

Kendin yap projesi biz kadınlar için harika bir hobi kaynağı! Hem vaktimizi var olan eşyaları değiştirip yeniden kullanılan bir hal alması için harcıyoruz hem de cebimizden paramız eksilmeden eğlenceli vakitler geçiriyoruz. Aynı zamanda bu projeler geri dönüşüm için de oldukça faydalıdır. Sizler vaktinizi değerlendirirken çöpe atılmak için bekleyen eşyalarınız da tekrardan evin bir köşesinde yer almaya hazırlanıyor olacak.

canımanne2

Her gün yeni bir model eklenen geri dönüşüm projeleri sürekli ilgimi çekiyor. Ben de evimde kullanmadığım eşyaları ayırıp hayal gücüm ile ne yapsam, nasıl değerlendirsem diye düşünüyorum. Aklıma birbirinden ilginç ve eğlenceli fikirler geliyor. Bugün de sizlere o ilginç fikirlerimden birini anlatmak istiyorum. Bizim evimizde çocuklar çok sevdiği için sürekli çeşit çeşit kurabiye yapılır ve yenir. Bu projem de bana bu konuda oldukça yardımcı oluyor.

canımanne4

Plastik tabaktan kurabiye kutusu yapımı ile ilgili bütün bilgilerimi sizlerle paylaşacağım hanımlar! Hemen aklınızı zorlayıp ortaya nasıl bir şey çıkar diye düşünmeye başladığınızı biliyorum. Kulağa garip gelse de oldukça eğlenceli ve kullanışlı bir proje olacak bana inanın! Öncelikle çoğumuzun evinde bulunan plastik tabağı alıyoruz ve iki yanından 3 parmak kalınlığında kesiyoruz. Sonra tabağımızı karşılıklı olmak kaydıyla ikiye katlıyoruz. Tabağımız adeta bir pastane kutusu gibi iki kenarında kulakçık bırakacak onları da iç kısımlara doğru kıvırıyoruz. Elde ettiğimiz şekli korumak adına evimizde bulunan herhangi bir renk kurdele ile tabağımızı bağlıyoruz. Görsel açıdan güzel durması için koca bir fiyonk yapabiliriz.

canımanne5

İşte hanımlar plastik tabaktan kurabiye kutunuz hazır! Sizler de evinizde yapmış olduğunuz birbirinden güzel kurabiyeleri bu tatlı kutunun içinde servis edebilirsiniz! Şimdiden hepinize kolay gelsin!

canımanne1

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ