Puf puf papatya lif yapımı

Puf puf papatya lif yapımı lif modellerinde görselliği sevenler için görselliği harika olan puf papatya lif modelini siz değerli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Yapım aşaması detaylı olarak videoda anlatımlı olması her kesimin modeli kolaylıkla uygulamasına yardımcı olacaktır.

Çeyizlik lif modeli arayan hanımlarımız ve sipariş alan arkadaşlarımız için papatya lif modeli çok beğenilecek lif çalışmaları arasında yer bulacaktır. Tığ işi modelleri arasında ye alan lif modelleri son yılların en çok istek alan yapılan el işleri arasında yer almaktadır. Youtube kanallarında sıkça yayınlanması video anlatımlı olması tercihi ve ilgiyi arttırmaktadır.

Lif modellerinde seçenek oldukça fazladır. Uzun, kare, yuvarlak, kese, baklava dilimi, tasarım örnekler ve sayısız yeni model seçeneği bulunmaktadır. Sitemizde en yeniler ve farklı modelleri bulabilirsiniz. Yazımızdaki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz. Ayrıca canım anne youtube abone olarak en güzel örgü modellerini bulabilirsiniz.

Puf puf papatya lif yapımı

İki renk lif ipi, mavi ve sarı renkler kullanılmıştır.

Elinize yatkın tığ seçimi

Makas, dikiş iğnesi

Yapılışı: İlk olarak yedi zincir ile halka oluşturalım halkanın içine iki trabzan yapalım, iki zincir iki trabzan yapalım, toplamda sekiz yuva oluşturalım, yuvanın içine su taşı modeli uyguluyoruz arada zincir çekerek bir yuva atlayarak su taşı modelini uygulayalım. Toplamda dört su taşı elde ettik, fıstık ve su taşı uygulayarak modele devam ediyoruz. Fıstık ve su taşı artıyor ve eksiliyor baklava dilimi görüntüsü alıyor. Dört sıra ve dört mavi dilim oluşturup birleştirme kenar fıstığı yapıyoruz. Orta kısma çiçek detayı yaparak lif modeli bitiyor. Modelin detaylı anlatımı için videomuzu izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı örgü ve el işleri hepsi ve daha fazlası için linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça değerlidir.

Suzanın elişi dünyası youtube kanalına teşekkür ediyorum.

Puf puf papatya lif yapımı

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ