Pullu İğne Oyası Modelleri

İğne oyalarına olan ilgi ve talep gün geçtikçe artmaktadır. Bunun ile beraber de yeni model ve örneklerde ortaya çıkmaya devam etmektedir. Eski ve yeninin buluşması ile beraber ortaya şık ve birbirinden özgün modeller çıkmaktadır. Çeyiz sandıklarının yeni gözdesi hiç şüphesiz ki zarifliği ve şıklığı ile iğne oyalarıdır. İğne oyaları son zamanlarda bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmeye ve çeyiz hazırlıklarında başı çekmeye başlamıştır.

  İğne oyası modelleri oldukça fazladır. Tek renk iplik kullanılarak yapılanlar olduğu gibi aynı zamanda birden fazla rengin bir arada kullanıldığı iğne oyası modelleri de vardır. İğne oyasının kullanım alanı gelen ilgi ve talep doğrultusunda giderek artmaktadır. Eskiden yalnızca yazma oyalarında kullanılan iğne oyaları günümüzde ise havlu kenarlarında, oda takımlarında, vitrin takımlarında, masa örtülerinde ve daha birçok parçada kendini göstermektedir.

İğne oyası yapmak ilk bakışta zor gibi gözükebilir. Öğrenmek için bilen biriden yardım alabileceğiniz gibi bu iş için açılan kurslara da gidebilirsiniz. İğne oyasına yeni başlayanlar için basit iğne oyası modelleri de mevcuttur. Basit modellerden başlayarak zor modellere doğru geçiş yapabilirsiniz.

İğne oyalarının daha şık ve farklı olabilmesi için çeşitli materyal ve malzemeler de kullanılmaktadır. İnci, boncuk, pul gibi malzemeler de kullanılarak iğne oyalarının şıklığına şıklık katılmaktadır.

  Pullu iğne oyası modelleri bu sezonda bayanlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Renkli veya şeffaf pulları kullanarak sizlerde farklı ve birbirinden şık iğne oyaları yapabilirsiniz. Pullu iğne oyası örnekleri ve yapımı için sitemizde bulunan resimli anlatımlı, şemalı görsellerimizi inceleyebilir ve beğendiğiniz modelleri örmeye başlayabilirsiniz. Kendiniz için yapabileceğiniz gibi sevdiklerinize hediye olarak da yapabilirsiniz. Hiç şüphesiz ki el emeği ile yapılan hediyeler çok daha fazla değerlidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ