Rengarenk Bebek Patikleri

Rengarenk Bebek Patikleri

Yeni doğmuş bebeklerinizin ayaklarını daha sıcak tutmak ve onları eğlendirmek için bebek patiklerini tercih edin. Minik ayakları hem üşümez hem de evin içinde rengarenk bir farklılık yaratır.

Anneler örgü işlerinde babalara göre çok daha kabiliyetlidirler. Kendi bebeklerinizin ayaklarına örebileceğiniz gibi  akrabalarınızın, dostlarınızın bebeklerine  güzel birer hediye vermek isterseniz bebek patikleri bu alanda birçok hediyeden daha mutlu edecektir. Bebekleri gülümsetecek, büyüklerinde sevgiyle ve merakla bakacakları birçok patik çeşitleri vardır. İlk olarak converse tarzı patikleri ele alalım. Evin içerisinde bebeğinize ayakkabı giydirmek hem garip duracak hem de bebeğiniz ayakkabıların içerisinde sıkılacak hatta ayaklarının sağlığı bozulabilecektir. Ayakkabı modelinde converse patikleri bu konuda siz anneleri tatmin edebilir. İstediğiniz renkte örgü iplikleri ile converse patikleri bebeğinize örebilirsiniz. Bir diğer bebekleriniz için patik çeşidi de karpuz dilimli patiklerdir. Yeşil renk ile karpuz kabuklarını oluşturabileceğiniz patiklerde isterseniz de kırmızı üzerinde siyah iplikler kullanarak karpuz içini anımsatan patikler de yapabilirsiniz. Örnek olarak karpuz dilimli patiği ele alalım. Malzeme olarak; himalaya everyday bebe magic yün, 5 numara şiş, boncuk, düğme, ponpon, kurdele,  dikiş iğnesi ve koton iplik gereklidir. Karpuz dilimli patiği yapabilmem için bazı örgü bilgilerine sahip olmanız gerekmektedir. Haraşa örgü, ilmek atmak, ilmek arttırmak, ilmek kesmek becerilerine sahip olmanız gerekmektedir. Bu becerilere sahipseniz rahatlıkla karpuz dilimli patiği yapabilirsiniz. Yukarıda bahsettiğimiz patik çeşitlerinin yanı sıra erkek bebekleriniz için araba motifli patik çeşitleri, kız bebekleriniz için çiçek motifli patik çeşitleri, bağcıklı patik çeşitleri bulunmaktadır. Orta seviye de örgü bilgisine sahipseniz tüm bebekleri sevindirebilirsiniz.

  Bebek patikleri sadece bebeklerinizin ayaklarını sıcak tutmakla kalmaz. Kendi bebeğinize yaptıysanız onları mutlu etmenizin yanında kendi evinizde rengarenk bir ortama sahip olursunuz. Evinizin bir anda sinerjisi değişir. Bu minik ayakların koşuşturması ile birlikte sevimli anlar yaşarsınız. Tanıdıklarınızın bebeklerine bu patiklerden yaparak onların bebeklerini de mutlu edebilir, onların evlerini de şenlendirebilirsiniz. Teknoloji çağından biraz uzaklaşarak ellerimi örgü yaptırmanın, kabiliyetinizi konuşturmanın tam zamanı. Haydi anneler! Bebeklerinizin ayakları yapacağınız şirin patikleri bekliyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ