Renkli Yatak Odası Takımı Örnekleri

  El emeği ürünlere verilen değer gün geçtikçe artmaktadır. Her geçtiğimiz gün yeni modeller, yeni parçalar ortaya çıkmaktadır. Eskiden günümüze kadar gelmeyi başarmış modeller olmasıyla beraber değişen moda akımına dantellerde eşlik etmiştir. Dantelin zarafeti ve şıklığı evlerimize renk katmakta ve daha şık olmasını sağlamaktadır. Kadınların tutkularından biri de bu şahane dantellerdir. Genç kızların çeyiz sandıklarının olmazsa olmaz parçalarının başında dantel parçalar gelmektedir.

Dantel zarafetini her yerde sergilemeye devam etmektedir. Ev dekorumuza renk katan, şıklığı ile bizi büyülemeye yetecek olan modeller mevcuttur. Dantel parçaları evimizin her odasında görmek mümkündür. Hiç şüphesiz ki dantelin en çok yakıştığı odalardan birisi de yatak odalarımızdır. Birbirinden şık nevresim takımları, pike takımları, oda takımları mevcuttur. Yatak odalarımızın şıklığına şıklık katacak bu dantel parçalar, gün geçtikçe daha da fazla değer kazanmaktadır.

Yatak odası takımları çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tığ işi ile yapılan modelleri olduğu gibi son zamanlarda iğne oyası ile oluşturulan, yapılan modelleri de ortaya çıkmıştır. İğne oyası ile oda takımı yapmak her ne kadar zahmetli ve zaman alıcı olsa da iğne oyasının zarafeti için bu emeğe deyecektir. Bütün şekilde örülen oda takımlarının yanı sıra küçük motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller de vardır. Her iki model de fazlasıyla tercih edilmektedir. Size hangisi daha kolay ve pratik geliyorsa onu tercih edebilirsiniz.

Birbirinden şık ve gösterişli yatak odası takımı örnekleri mevcuttur. Beyaz iplerle örülen modelleri daha çok tercih ediliyor olsa da renkli yatak odası takımı örnekleri de son zamanlarda fazlasıyla ilgi ve alaka görmeye başlamıştır. Yatak odanızın rengine ve mobilyasına uyum sağlayacak rengi seçerek sizde renkli modelleri uygulayabilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ