Renkli Yuvarlak Dantel Örnekleri

Renkli Yuvarlak Dantel Örnekleri

   Danteller evlerimizi süslemeye bugün de tüm şıklığı ve zarafeti ile devam etmektedir. Birbirinden şık ve modern dokulu dantel modelleri mevcuttur. El emeği ürünlere, parçalara verilen değer gün geçtikçe artmaktadır. Bununla orantılı olarak da kulanım alanı giderek artış göstermektedir. Geçmişten günümüze kadar gelmeyi başaran dantel modelleri, örnekleri, motifleri olduğu gibi güncel ve modern örneklerde mevcuttur.

Dantel denince akla ilk gelenlerden biri de yatak odalarımızı süsleyen yuvarlak dantel örnekleridir. Yuvarlak danteller yatak odalarımızın şıklığına şıklık katan, zarafeti ile yatak odalarımızı süsleyen dekoratif ürünlerden, parçalardan biridir.

Yuvarlak dantel modelleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Bütün olarak örülen modelleri olduğu gibi küçük motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modeller de vardır. Her iki model de sıklıkla kullanılmakta ve tercih edilmektedir.

  Yuvarlak dantel örnekleri birbirinden şık ve gösterişli çeşitliliği vardır. Tığ ile yapılan modelleri olduğu gibi iğne oyası ile yapılan modelleri de vardır. Özellikle de son zamanlarda iğne oyası ile yapılan yuvarlak danteller fazlasıyla ilgi görmeye başlamıştır. İğne oyasının şıklığı ve zarifliği oda takımlarınıza çok fala yakışacaktır. Ancak siz hangi alanda daha iyiyseniz ona göre örgü modelleri bakmanız iyi olacaktır.

Yuvarlak danteller eskiden tek renk beyaz olarak örülmekte idi. Ancak günümüzde renkli iplerle örülen modeller de ortaya çıkmıştır. Yuvarlak dantellerinizi tek renk kullanarak örebileceğiniz gibi birden fazla rengi bir arada kullanarak da şık modeller elde edebilirsiniz.

Sizde birbirinden şık renkli yuvarlak dantel örnekleri için sitemizdeki görsellere göz atabilirsiniz. Birbirinden gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz. Resimli anlatımlı görselleri inceleyerek ve takip ederek rahatlıkla örebilirsiniz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ