Renkli Yuvarlak Masa Örtüsü Örnekleri

Renkli Yuvarlak Masa Örtüsü Örnekleri

Evlerimizdeki eşyalar, mobilyalar kadar onlara eşlik eden aksesuar ve dekoratif ürünlerde bir o kadar önem taşımaktadır. Aksesuar ve dekoratif ürünlerin hazır olarak satılanları olduğu gibi el emeği ile yapılmış olanları da vardır. El emeği ile yapılan dekoratif ürünlerin, parçaların başında da hiç şüphesiz ki el emeği, göz nuru dantellerimiz gelmektedir. El emeği ürünlere verilen değer gün geçtikçe artmaktadır. Her ne kadar bir dönem dantelin modası geçti gibi tabirler kullanılmış olsa da dantel hak ettiği değere yeniden kavuşmuştur.

Dantel parçalardan biri de masa örtüleridir. Salonlarınızı, oturma odalarınızı veya mutfaklarınızı süsleyen birbirinden şık masa örtüsü modelleri mevcuttur. Masa örtüsü modellerinin bütün şekilde dantelden örülenleri olduğu gibi parçaların veya motiflerin birleştirilmesi ile oluşan modelleri de vardır.

Masa örtüsü örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Masa örtülerinin tek renk yapılanları olduğu gibi birden fazla rengin bir arada kullanarak örüldüğü birbirinden şık ve gösterişli modelleri de mevcuttur. Masa örtüleri yuvarlak formlu örülebildiği gibi dikdörtgen ve kare formunda örülen modelleri de vardır.

Masa örtüsü örmek tamamen bir sabır ve emek işidir. Bu yüzden fazlasıyla değerli ve kıymetlidir. Örmesi hayli zaman alır ve yorucudur. Her ne olursa olsun ne kadar zor olursa olsun ortaya çıkacak olan o muhteşem sonuç için vereceğiniz emeklere fazlasıyla deyecektir.

Eskiden masa örtüleri, danteller daha çok beyaz iplerle örülmekteydi. Ancak günümüzde renkli yuvarlak masa örtüsü örnekleri de ortaya çıkmıştır. Evinizin veya odanızın havasıyla uyum sağlayacak renkleri seçerek birbirinden şık masa örtüleri yapabilirsiniz.

Sizde renkli masa örtüsü modelleri için sitemizdeki resimleri yakından inceleyebilirsiniz. Birbirinden şık ve gösterişli modeller arasından dilediğinizi seçerek uygulamaya başlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ