Romantik Tarz Salon Dekorasyon Fikirleri

Romantik Tarz Salon Dekorasyon Fikirleri

Romantik ve masumane bir görüntüyü salonlarına taşımak isteyenlerin yararlanabilecekleri romantik tarz salon dekorasyon fikirleri, adı gibi romantik tarzda ve narin eşyaları içeriyor. Dilerseniz melankolik bir hava oluşturabilir, dilerseniz daha canlı bir hava oluşturabilir ve salonlarınıza romantik tarz katabilirsiniz.

romantik-salon-dekorasyonu

Vintage ile yaratılan romantizm

Dantelli örtüler, eski tarz mobilyalar, yumuşak motifli desenler ve şık şamdanlar kullanarak vintage ile birlikte romantik bir hava oluşturabilirsiniz. Bunun için eski eşyaları kullanabilir ya da vintage görünümlü mobilyaları salonlarınızda kullanabilirsiniz. Oymalı ayaklı büyük sehpalar ve eskitilmiş görünümlü zarif koltuk takımları salonuna vintage ile yaratılmış romantik bir hava katacaktır. Romantik tarz salon dekorasyon fikirleri içinde sizin için en avantajlı olan budur, zira eski mobilyalarınızı kullanarak şık ve romantik bir görünüm elde edebilirsiniz.

romantik-tarz (4)

Salonun bir köşesine romantik bir esinti

Bütün salonunuzun dekorasyonunu romantik bir tarza yapmak yerine, salonunuzun bir köşesine romantik bir hava katmak istiyorsanız romantik tarzda eşyaları bu köşede bir araya getirerek romantik bir köşe yaratabilirsiniz. Bunun için beyaz ve zarif mumları, gümüş şamdanlarla birleştirebilir ve uyumlu bir koltuk ile romantik köşenizi tamamlayabilirsiniz.

romantik-tarz (3)

Romantik uyum

Romantik tarzda salon dekorasyon fikirleri üzerinde düşünürken, kullanacağınız mobilyaların ve eşyaların uyumunu göz ardı etmemek gerekir. Romantik tarzda salon dekorasyonu için perde ve koltuk takımının uyumunu belirlemek, aksesuarları da bu uyuma göre seçmek yerinde olacaktır. Romantik tarzda dekorasyon yaparken çiçekleri ve dantelleri bir arada kullanmak yerine, çiçeklere ya da dantellere ağırlık verebilir ve zarif bir hava yaratabilirsiniz.

romantik-tarz (2)

Modern ve romantik

Romantik tarzı modern bir tarz ile birleştirebilir, sıra dışı ve bir o kadar da şık bir görüntü elde edebilirsiniz. Bunun için modern tarzdaki mobilyalarınızı, romantik tarzda aksesuarla tamamlayabilir ve çağdaş bir romantizm havası yaratmış olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ