Saç Örgüsünün Modası Geçer Mi?

Saç Örgüsünün Modası Geçer Mi?

canımanne5

Biz kadınların en hassas olduğu noktalardan biri de saçlarıdır. Her ne kadar çoğu kadın saçlarından memnun olmasa da dışarı çıkarken güzel ve havalı duran saçlarımız varsa bizden iyisi yoktur. Kuaförler de aslından bizden çok çekiyor desek yalan olmaz. Ya kestikleri saç boyunu beğenmeyiz ya da boyadığı rengi sevmeyiz. Çünkü saçlar en çok dikkat çeken yerlerimizden biridir ve bu sebepten ekstradan özen gösteririz. Benim saçlarım kıvırcık olduğu için çok şanslıyım aslında hem geç uzuyor hem de fazladan işlem gerektirmiyor. Banyodan çıktıktan sonra biraz jöle ya da saç kremini saç uçlarına uyguluyorum ve biraz bekliyorum ve saç kurutma makinesi ile kurutuyorum. Bazen saç kurutma makinesinin aparatı olan vigoyu da kullanabiliyorum o zaman buklelerim daha belirgin oluyor.

canımanne2

Peki, sizler en çok hangi saç modelleri ile ilgileniyorsunuz? Bildiğiniz gibi birçok çeşit saç modeli mevcut ve her gün başka bir modeli uyguluyoruz. Kimileri zor kimileri ise oldukça basit. Benim nedense saç modeli denildiğinde ilk olarak saç örgüsü geliyor aklıma.

canımanne1

İlkokula giderken çeşit çeşit saç örgüleri yapıp önlüğümün omuzlarında sallandırdığım saçlarımı hatırlıyorum hemen. Gayet kolay ve derli toplu bir saç modeli olan bu model son zamanlarda oldukça yayıldı. Özellikle hem uğraşılmamış gibi duran hem de bize saflık ve doğallık veren dağınık saç örgüsü oldukça moda.

canımanne3

Çok öncelerden beri hayatımızda olan saç örgülerinin yerinin hiçbir zaman dolmayacağını ve her daim yenilenerek hayatımıza karışacağını düşünüyorum. Sizler de benim gibi düşünüyorsanız ilginç örgü modelleri ile kendinizi yenileyebilirsiniz. Böylelikle geçmişten geleceğe uzun ama eğlenceli bir yol çizmiş oluruz. Eminim harika olacak! Şimdiden ellerinize sağlık hanımlar!

canımanne4

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ