Canım Anne

Saten kurdele ile küpe yapılışı

Saten kurdele ile küpe yapılışı

Saten kurdele ile küpe yapılışı şıklığı yakalamak isteyen hanımların en kısa zaman içinde kurdele ile kıyafetlerini tamamlayacak olan aksesuarı nasıl yapabileceklerini güzel video anlatım ile sizlerin beğenisine sunuyoruz.

Püskül detaylı küpe en kolay nasıl yapılır ? sorusuna cevap olarak sizlere video anlatım ile cevap vermeye çalıştık umarız güzel günlerinizi süsleyecek küpeler yaparak kullanırsınız.

Takı tasarımına meraklı iseniz veya öğrenmeyi istiyorsanız yapılış aşamalarını izleyerek istediğiniz renklerde yapabilirsiniz. Yeni takı tasarımlarda tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalın..

Saten kurdele ile küpe yapılışı

Malzemeler: Saten kurdele
Oya ipi
22 numara tığ
Makas
Küpe aparatı, kurşun kalem

Yapılışı: İstenilen uzunlukta yapabileceğiniz bir püskül küpe çalışmasıdır. Kursun kalemle işaretleyip kurdelenin kenarından ve alt kısımdan ip çıkararak söküyoruz. Böylelikle kurdelemiz püskül şeklini alıyor.

Sonrasında söktüğümüz kurdeleyi 2 ye katlayıp ortasından oya ipi ile sık iğne yaparak sabitliyoruz. 12 tane sık iğne yapıp donuyoruz sık iğnelerin üstüne yarım trabzan yapıyoruz tam ortada 3 zincir çekip diğer sık iğnelerin üstüne de yarım trabzan yapıp ilmeği küpenin üst kısmından geçirip sarıyoruz ve ipi sabitleyip çakmak yardımıyla yakıyoruz açılmaması için. Küpe aparatınıda ortada 3 zincir çekmiş olduğumuz yere sabitleyip küpe modelini tamamlıyoruz.

Takı yapımı, Takı tasarımı hepsi ve daha fazlası için linkimize tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlarınız oldukça önemlidir.

Saten kurdele ile küpe yapılışı video anlatımlı olarak buradan izleyerek yapabilirsiniz.

Suzanın elişi dünyası kanalına bu güzel küpe yapılışı için çok teşekkür ediyoruz.
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ