Şıklığınızı Örgü Pançolar ile Tamamlayın

Sonbahar ve kış aylarında daha sıklıkla tercih edilen pançolara olan ilgi gün geçtikçe artmaktadır. Kombine parçası olarak kullanılabilen parçalar aynı zamanda dış kombin tamamlayıcı olarak da kullanılabilmektedir. Özellikle de el emeği, göz nuru örgü panço modelleri çok fazla rağbet görmeye başlamıştır. Kombinelerinize renk ve farklılık katacak olan pançoların çok farklı modelleri ve desenleri mevcuttur.

Panço örnekleri çok fazla çeşitliliğe sahiptir. Tek renk iplik ile örülenleri olduğu gibi birden fazla rengin kullanıldığı modeller de vardır. Bunun yanı sıra ebruli ipliklerle ve simli iplerle örülen modelleri de son zamanlarda sıklıkla tercih edilmeye başlamıştır. Aynı zamanda tığ ile örülenleri olduğu gibi şiş ile örülen modelleri de vardır. Siz hangi alanda daha başarılı iseniz o modeli tercih edebilirsiniz. Örgü pançoların kalın iplikler ile örülen kışlık modelleri olduğu gibi ince iplikler ile örülen bahar ayları için daha uygun olan modelleri de vardır. Yapımı ve örmesi oldukça basit ve keyifli olan pançolar son sezonda kombinelerde çok fazla kullanılmaya başlamıştır. Yeni trend renkler ve modellerin ortaya çıktığı bu sezon kombinelerde pançoları uzun süre göreceğimize de işaret etmektedir.

Son zamanlarda ortaya çıkmış bir diğer model ise boğazlı panço modelleri ve örnekleridir. Çok şık ve gösterişli olan boğazlı pançoların dize kadar uzananları olduğu gibi aynı zamanda omuz hizasına kadar olanları da vardır. Pantolonla rahatlıkla kombin yapabileceğiniz uzun pançolar bu kış şıklığınıza şıklık katacaktır.

REKLAM ALANI

Boğazlı pançoların günlük kullanıma uygun spor modellerinin yanı sıra bir davette de rahatlıkla kullanabileceğiniz ağır modelleri de vardır. Aynı zamanda yapmış olduğunuz pançonun kenarlarına püskül ekleyerek daha havalı ve gösterişli olmasını sağlayabilirsiniz.

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 1 YORUM
  1. Hatice Özince dedi ki:

    Kıvırcık sarı saçlı kız çocuğunun üzerindeki bordo renkli pançodan torunuma örmek istiyorum. Kullanılan yünün markası, miktarı ve pançonun yapımı ile ilgili bilgi almak istiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

BİR YORUM YAZ