Sımsıcak Tutacak İki Şiş Boyunluk Modeli

İki şiş, hem kolay hem de şık bir boyunluk modeli ile karşınızdayız. Atkı gibi boynunuzu ve yüzünüzü soğuktan koruyacak, ama kullanması daha kolay olan boyunlukları özellikle çocuklar için tercih ediyoruz. Kullanış pratikliği ve işlevi için küçük çocuklarda atkıdan daha çok kullanıyoruz.

canimanne.com olarak iki şiş boyunluk modeli anlatımını beğeninize sunuyoruz. Kış mevsimi bitmeden, bu akşam örmeye başlayıp, yarın kullanabilirsiniz. Kolay bir model olduğu için zorlanmadan öreceğinizi düşünüyoruz.

Bu boyunluk modelini yaparken 5 numara iki şiş ile kalın yumuşak bir ip kullanıyoruz. Modeli yaparken kalın ip kullanmamız gerekmektedir. Eğer elinizde bulunan veya kullanacağınız ip ince ise ipi ikiye katlayarak kullanmanızı öneririz. Aksi taktirde model kendini göstermeyecektir.

Sitemize göz atarak daha pek çok model ve anlatımına ulaşabilirsiniz. Bunun gibi içeriklerin devamı için videoyu beğenip kanalımıza abone olarak bizlere destek olabilirsiniz.

Aklınıza takılan ve merak ettiğiniz her konuda bizlere yorumlar kısmından ulaşabilirsiniz. Yapacak olan herkese şimdiden kolay gelsin.

Sımsıcak Tutacak İki Şiş Boyunluk Modeli Anlatım Videosu ;

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ