Sinemeki Kürü ile Saç Uzatma

Sinemeki Kürü ile Saç Uzatma

Sinemeki güzelleşmek isteyen bayanların ilk tercihidir. Faydası çoktur. Özellikle sinemeki çayı kadınlara hitap etmektedir. Çünkü kadınlar dış görünüşüne çok önem vermektedir. Kadınların en büyük takıntısı kilo ve saçtır. Kilo kadar saçlarının bakımı da çok önemlidir. Sinemeki diyet yapanların en iyi yardımcısıdır. Sinemeki kürü ile saç uzatma işlemini birçok bayan bilmektedir.

Hatta uygulayıp sonuç alan bayanlarda bulunmaktadır. Bu kür sayesinde saçlarınız dada sağlıklı bir şekilde uzama gösterecektir. Bayanlar genellikle uzun saçı tercih etmektedir. Fakat saçlar bir süre sonra yıpranmaktadır. Daha sonra kırıklar oluştuğu için kadınlar saçlarını kestirmek sorunda kalmaktadır. Bu yüzden bu durumun önüne geçilmelidir.

Sinemeki Kürü için Neler Gereklidir?

  • Sinemeki olmazsa olmazlarındandır. Çünkü kürü bu bitki oluşturmaktadır.
  • Tatlı badem yağı saça çok iyi bakım sağlamaktadır. Ölçüsü de bir tatlı kaşığı kadar olmalıdır.
  • Yarım su bardağı ya da 1 su bardağı yeterlidir.
  • Bemiks Ampül B vitamini için şarttır. Eczanelerden ulaşmak mümkündür. Saçınıza kolay şekilde uygulamak için sprey edinmenizde fayda vardır.

Sinemeki kürü ile saç uzatmak çok basittir. Bir tutam sinemeki kaynamış suya atılmalıdır. 5 dakika boyunca kaynatıp ılımaya bırakılmalıdır. Daha sonra ise diğer malzemeler tek tek uygulanmalıdır. En son aşama spreye koyup çalkalamaktır. Bu şekilde hafta da bir kere uygulanması yeterlidir. Hem bakım sağlamış olursunuz. Hem de saçlarınızın iyi bir şekilde uzadığını fark edersiniz. Saç uzatma hiç zor bir durum değildir. Saçlarınızın dökülmesi de normaldir. Çünkü yıpranmış saçlar ile ayrılması gerekmektedir. Daha sonra yerine daha sağlam saçlar gelmektedir.

Bu kürü her insan yapabilir. Fakat yine de öncelikle bir doktora görüşülmelidir. Vitamin eksikliği de olmaktadır. Bazı hastalıklar içten tedavi edilmelidir. Aksi halde kürlerin bile fazla etkisini hissedemeyebilir. Hissetse bile geçici olur. Bu yüzden kan tahlili yaptırılması gereklidir. Bu kürü haftada bir kez uygulayın. Saçınızda birkaç saat bekletebilirsiniz. Hiçbir sakınca yoktur. Sinemeki kadınların bitkisidir. İster kilo vermek için kullanın isterseniz de saç uzatmak için kullanın. Her durumda sizin yardımcınızdır. Her gün uygulanmamalıdır. Ayrıca her gün saç yıkanması da saçı yıpratmaktadır.

 

 

 

ETİKETLER:
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ