Sivilce İçin En İyi Sabun Hangisi?

Sivilce İçin En İyi Sabun Hangisi?

Çoğumuzun ortak problemi olan sivilceleri kurutan ve çıkmasını engelleyen en iyi sabun önerilerini içeriğimizden bulabilirsiniz.

Sivilceler yüz tipine bağlı olmaksızın her yaşta ortaya çıkabilecek cilt sorunlarıdır. Çoğumuzun cildi doğuştan yapı gereği akneye meyillidir. Örneğin yağlı ciltlerde sık sık akne sorunu ortaya çıkabilmektedir. Kadınların sürekli makyaj yapması ve ciltlerini iyi temizlememesi de sivilce nedenleri arasında yer almaktadır. Cildin gözeneklerinin kir ile dolması alt tabakada sivilcelerin oluşmasına neden olur. Cildinizi hergün sivilce sabunları ile yıkayıp bu sorundan kolayca kurtulabilirsiniz. Aşağıda yer alan sivilce sabunlarını cilt tipinize göre seçip deneyip sivilcelerinizden kurtulabilirsiniz.

Sivilce İçin En İyi Sabun Hangisi?

  • Kekikli sivilce sabunu içerisinde bulunan kekik özü sayesinde sivilceleri kurutup deri altını tamamen temizlemektedir.
  • En iyi sivilce sabunlarından iri olarak bilinen Fransız Lavantası sabunu yanık gibi diğer cilt sorunlarının da tedavisinde kullanılmaktadır. Ayrıca saçların daha canlı ve sağlıklı görünmesini de sağlamaktadır.
  • Okyanus sabunu cildin gözeneklerini derinlemesine temizler ve cilde ferahlık sağlar.
  • Marka olarak önerebileceğiniz sivilce sabunları ise sırası ile sebamed, dermo bella, nilera, imex markalarıdır.

Yukarıda yer alan sabunları düzenli kullandığınızda cildinizde oluşan farkı kısa zamanda görebilirsiniz.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ