Canım Anne

Soda şişelerinden harika geri dönüşüm kendin yap – dıy

Soda şişelerinden harika geri dönüşüm kendin yap – dıy

Soda şişelerinden harika geri dönüşüm kendin yap – dıy bir çoğumuz cam şişeleri biriktirmektedir. İstediğiniz vazoyu tasarlayabilirsiniz. Şişelerin boyutu ve şekli önemli değildir. Elinizde nasıl şişe varsa değerlendirmek istiyorsanız süslemesini öyle tasarlayabilirsiniz. Kurdele veya farklı renkli ip seçimi, güzel renkli boncuklar veya taşlar gibi süslemeler kullanabilirsiniz.

Ayrıca yapmış olduğunuz vazoları arkadaşlarınıza hediye edebilirsiniz. Güzel ev hediyesi olacaktır. El emeği tasarımlarını seven arkadaşlarınız varsa en kısa zamanda onlar içinde güzel vazo tasarımlar yapabilirsiniz. Sayfamızda kendin yap ve geri dönüşüm fikirleri oldukça fazladır linke tıklayarak inceleyebilirsiniz. Mutlaka hoşunuza gidecek bir farklı kendin yap fikri çıkacağını düşünüyoruz. Yeni kendin yap köşesinde tekrar birlikte olma dileğiyle hoşçakalınız..

Soda şişelerinden harika geri dönüşüm kendin yap – dıy

İstediğiniz soda şişesini kullanabilirsiniz. Şekli farklı olabilir.

İstediğiniz ip tercih edebilirsiniz.

Makas

Deniz kabuğu, yapay çiçek kullanımı, ağız kısmı için hazır dantel kullanımı.

Silikon tabanca

İlk olarak şişelerin üzerindeki etiketi çıkartalım ve kuru olmasına dikkat edelim, silikon uygulamasını ara ara kullanıyoruz. İstediğiniz elinizdeki iple kaplayabilirsiniz. Dikkatli ipi saralım boşluk bırakmadan ipi sardıktan sonra istediğiniz şekilde süsleme yapabilirsiniz. Çiçek detayını vazo içine yerleştirip istediğiniz alanda kullanabileceğiniz güzel vazo elde etmiş olduk detaylı yapılışı için videomuzu izleyebilirsiniz. Kolay gelsin..

Kendin yap, geri dönüşüm fikirleri, hobi ve ilginç fikirler hepsi ve daha fazlası için linke tıklamanız yeterli olacaktır. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı için paylaşımlar oldukça değerlidir.

Evde kırılmaz vazo yapımı – kendin yap – dıy için linke tıklamayı unutmayınız.

İlmek aşkı youtube kanalına çok teşekkür ediyoruz.

Soda şişelerinden harika geri dönüşüm kendin yap – dıy VİDEO ANLATIM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ