Sonbahar temalı dekorasyon fikirleri

Sonbahar temalı dekorasyon fikirleri

Evinizi sonbahar mevsimine göre dizayn etmek istiyorsanız kırmızı, turuncu ve kahve renklerini kullanmanız daha uygun olacaktır. Sonbahar temalı dekorasyon fikirleri ise  sonbahar temasında en çok ön plana çıkan ve çok kullanılan bir renk olan turuncu rengidir. Turuncu rengi sonbahar mevsimine göre en uygun renktir ve evinizde sonbahar havasını yaşamanız için çok uygun bir renk ve çok tercih edilen bir renktir. Evinizin koltuklarını veya kanepelerini turuncuya uygun krem rengi olarak seçebilirsiniz. Ev de şömine olması ve şömine havası yaratmanız ise sonbaharı yaşatabilecek bir hava vermesiyle kışın gelmesini de hatırlatır. Sonbahar havasına uygun kahve ve turuncunun birleşimi ile ahşap eşyalarının yanında kahve ve turuncu renklerin birleşiminden oluşan süs eşyaları ile evinizde sonbahar havasını yaşatabilirsiniz.

Sonbahar temalı dekorasyon fikirleri ise evinizin dış kapısına sonbahar da yere dökülen çınar ağaçlarının yapraklarını alarak bir süs eşyası haline getirip kapınıza asabilirsiniz ve bu şekilde evinizde tamamen bir sonbahar havasını yansıtabilirsiniz. Sonbaharda çıkan meyve sebzelerden oluşan süs eşyalarını evinizin bahçesinde veya yemek odasında kullanabilirsiniz. Turuncu, kahve renklerinin yanı sıra yeşil tonlarını da kullanmanız evinizde hem iç açıcı bir görünüm ve sonbahar havasını yansıtmanız mümkündür. Evinizin bahçesinde veya evinizde gece lambası ve mumlardan oluşan aydınlatma kullanabilirsiniz ve bu aydınlatmanın yanı sıra evinizde şömine de olursa evinizde tamamen bir sonbahar havasını yansıtmanız mümkün olacaktır.

Sonbahar temalı dekorasyon fikirleri evinizde turuncu, kahve, yeşil ve bu renklere uyum içinde olacak şekilde kırmızı renkleri tercih edebilirsiniz. Sonbahar mevsimine uygun olan ahşap eşyaları kullanmanız daha güzel bir dekor olmasını sağlar. Kullandığınız ahşap eşyanın kahve renginde olmasına özen gösteriniz ve bu ahşap eşyanın yanında gece lambası veya mumlardan oluşan aksesuarlar kullanabilirsiniz. Turuncu renk özellikle sonbaharı yansıtan ve iştah açıcı bir renktir. Sonbaharda dökülen yaprakları boyamanızda fayda vardır. Sonbahara özel kozalakları da boyamanız ve pullarla süslemeniz de evinizin salonu için uygun bir aksesuar olacaktır. Şöminenin etrafında kırmızı renklere özel halı veya aksesuarlar koyarak güzel bir dekor elde etmiş olursunuz.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ