Taze Fasulye Dondurucuya Nasıl Konur ? Pratik Bilgiler

Taze Fasulye Dondurucuya Nasıl Konur ?  

Taze fasulye dondurucuya nasıl konur? kış mevsimin de çabuk yapıla bilen elimizin altında bulunan bir çok tariften birisi olan taze fasulyeyi dondurucuda nasıl saklarız.

Ev hanımlarının yaz boyunca kış için hazırlıkları bitmeyen bir durum sizlerde taze fasulyeyi benim gibi çok seviyorsanız zamanı geçmeden mutlaka dolabınız da bulunması gereken yiyecekler arasında olduğunu düşünüyorum.

Kış mevsiminde misafiriniz geldiğinde ister zeytin yağlı veya kıymalı yapabileceğiniz kurtarıcı yemek olarak sizlere yardımcı, özellikle çalışan anneler işten geldiklerinde çocukları için bir öğün sebze yemeği yedirmek için kolayca köftenin yanına pilavın yayına pişirme süresi kısa olan taze fasulyeyi tercih edebilirler. Beğenilerinizi ve paylaşımlarınız unutmayınız bol şifa olsun yeni güzel tariflerde buluşmak üzere…

Taze Fasulye Dondurucuya Nasıl Konur?

Yapılışı

İstenilen miktarda taze fasulye, istediğiniz şekilde doğrayın, ve tencerede bir miktar su ile haşlayıp, ardından soğuk su ile buluşturup, istediğiniz miktarda doldurup domatesli veya domatesli olarak yapabilirsiniz. Havasını pipet ile almayı unutmayınız afiyetle şifa olarak yemek nasip olsun.

Yemek tarifleri, sebze yemekleri ve bir çok tarifler için canimanne wep sayfası ve linkimize tıklamanız yeterli olacaktır.

Taze Fasulye Dondurucuya Nasıl Konur ? Pratik Bilgiler video anlatımın izleyerek uygulayınız

 

blank

Taze Fasulye Dondurucuya Nasıl Konur ?

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ